Біткойн повертається до 41 000 доларів США, оскільки схвалення ETF стає болісною подією для продажу новин ⋆ ZyCrypto

Оголошення

&nbsp &nbsp

Ціна біткойна (BTC) впала в п'ятницю, знищивши прибутки, досягнуті за попередні дні. Сьогоднішнє падіння відбувається разом із збільшенням волатильності ринку після Комісії з цінних паперів і бірж США затвердження спотових біржових фондів BTC (ETF), що користуються попитом.

Чи продають трейдери новини після ажіотажу?

Біткойн падає на 7%.

Bitcoin здавалося, він готовий перейти на рівень $49 000 у четвер, але ралі було повернуто назад, оскільки BTC скорегувався.

Найбільша в світі криптовалюта з ринковою капіталізацією в 836 мільярдів доларів зараз переходить з рук в руки по 42 653 долари за штуку. Згідно з даними CoinGecko, поточна торгова ціна на 38,18% нижча від історичного максимуму в 69 044 доларів США, зареєстрованого в листопаді 2021 року.

За останні 24 години з ф'ючерсних ринків було стерто позицій у біткойнах на суму приблизно 91 мільйон доларів. CoinGlassвключаючи 75 мільйонів доларів у довгих позиціях і близько 16 мільйонів доларів у шортах.

ОголошенняCoinbase&nbsp &nbsp

Корекція ціни на біткойн підтверджує теорію ведмедів про сценарій у стилі «продай новини» після виходу зеленого світла на спотові біржові фонди біткойнів 10 січня.

Після десятиліття неодноразових відмов Комісія з цінних паперів і бірж нарешті дала благословення трохи менше дюжини спотових біткойн-ETF — знакова подія, яка, на думку експертів, означає офіційну інтеграцію біткойна у світову економіку. Ці спотові ETF надають традиційним роздрібним та інституційним інвесторам простий спосіб отримати прямий доступ до найстарішої та найбільшої криптовалюти без клопоту з криптовалютними біржами чи гаманцями.

Spot ETF викликають фурор

Голіат з Уолл-стріт BlackRock відновив інтерес до біткойнів у червні 2023 року під час криптовалютної зими, коли застосовується за дозвіл SEC запустити свій iShares Bitcoin Trust (IBIT) через попит клієнтів на такий фінансовий продукт. Незабаром після цього SEC отримала більше 13 інших заявок на ETF, і ціна BTC стрімко зросла.

Спотові біткойн ETF були запущені з тріском, а нещодавно випущені продукти принесли 4,6 мільярда доларів чистих активів у перший день.

Спостерігачі галузі тепер вважають, що мовчазна згода SEC могла відкрити двері для отримання зеленого світла для інших спотових ETF на основі крипто, таких як спотовий ETF ETF. Старший аналітик Bloomberg ETF Ерік Балчунас 70% переконаний що спотовий ETH ETF з’явиться на ринку до травня.

Source link

Поділіться своєю любов'ю