Біткойн зареєстрував 93% зростання відносно золота у 2023 році на тлі великомасштабного падіння ліквідності продажів ⋆ ZyCrypto

Оголошення

&nbsp &nbsp

Оскільки біткойн (BTC) продовжує відчувати проблеми вражаючий бичачий трендпровідна криптовалюта робить удари проти золота на основі свого помітного зростання.

Відповідно до щотижневого звіту Glassnode, який називається «Водоспад капіталу», провідний постачальник мережевих показників повідомив, що і біткойн (BTC), і ефіріум (ETH) суттєво подорожчали по відношенню до золота та долара США (USD).

Відповідно до звіт, «У 2023 році BTC подорожчав на +93% відносно золота, тоді як ETH зріс на 39% у вираженні на золото. Ці сильні показники відбуваються на тлі зростаючої глобальної невизначеності, що, ймовірно, привертає увагу багатьох традиційних інвесторів».

Джерело: Glassnode

Біткойн і золото зазвичай ведуть безперервну боротьбу за статус безпечної гавані, причому різні експерти стверджують, що BTC є цифровою формою золота. Наприклад, раніше це обумовила провідна криптовалюта Coinbase Біткойн був цифровим золотом і подія halving у 2020 році дасть вагомі аргументи на користь того, що найкраща криптовалюта є засобом збереження вартості.

Таким чином, ця конкуренція не припиниться найближчим часом, оскільки інвестори продовжують дивитися на активи, які вважаються захистом від інфляції.

ОголошенняCoinbase&nbsp &nbsp

Glassnode також зазначив, що домінування біткойна різко зростає, оскільки йому належить понад 53% оцінки криптовалютного ринку. Це був помітний сплеск порівняно з циклічним мінімумом у 38%, зафіксованим наприкінці 2022 року.

Джерело: Glassnode

Біткойн відчуває низький тиск з боку великих компаній

Оскільки біткойн продовжує набирати хвилі завдяки своєму вражаючому розвитку, в результаті якого піонерська криптовалюта підскочила до максимумів у 38 000 доларів, великі компанії, схоже, відіграють важливу роль у цьому висхідному тренді.

CryptoQuant підкреслив, що ліквідність великомасштабних продажів все ще залишається низькою, оскільки тиск продажів на мережу BTC походить від компаній, які володіють від 10 до 100 BTC.

Провідний постачальник аналітики пояснив, «Кити в діапазоні від 1 до 10 тисяч, які очолили тенденцію до зниження, все ще відносно спокійні. Суб’єкти, які все ще чинять тиск на продаж, знаходяться в діапазоні від 10 до 100 BTC».

Імпульс зростання, який відчуває ринок BTC, можна пов’язати з восьмиденним періодом вікна, протягом якого Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) могла б дозволити всі дванадцять заявок на біржовий фонд (ETF) BTC, що знаходяться на розгляді, як повідомляє ZyCrypto.

Згідно з даними CoinGecko, минулого тижня біткойн зріс на 6,8% і досяг $37 090 на момент публікації.Source link

Поділіться своєю любов'ю