Торгівля біткойнами та Ethereum тепер доступна для власників рахунків у Швейцарії ⋆ ZyCrypto

Оголошення

&nbsp &nbsp

Santander Private Banking International, міжнародний підрозділ іспанського кредитора Banco Santander, нещодавно оголосив, що глибше заглиблюється в крипторинок. Банк запровадив нову послугу, яка дозволяє заможним клієнтам із швейцарськими рахунками інвестувати та торгувати Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH).

Розширення Crypto Services

Заможні клієнти Santander Private Banking International тепер матимуть доступ до торгівлі біткойнами та ефіром. Розгортання нового сервісу криптотрейдингу спочатку розпочнеться лише з BTC та ETH, а в найближчі місяці банківський гігант планує запровадити інші криптовалюти, які відповідають суворим стандартам перевірки.

Відповідно до звіту, послуги цифрових активів будуть доступні виключно за запитом клієнтів і за допомогою призначених ними менеджерів по роботі з клієнтами. Банк зберігатиме приватні криптографічні ключі криптовалют у безпечному та регульованому середовищі.

Цей крок Santander, відомої банківської установи з більш ніж 160-річною історією та великою клієнтською базою в 166 мільйонів, означає більш широке визнання криптовалют у звичайній банківській сфері.

Джон Вілан, голова відділу криптовалют і цифрових активів у Santander, коментуючи цю подію, вказав на прогресивність швейцарського регулювання криптовалюти. Вілан пояснив:

ОголошенняCoinbase&nbsp &nbsp

«Положення Швейцарії, пов’язані з цифровими активами, є одними з перших і найдосконаліших у світі, оскільки забезпечують ясність і комплексне нормативне середовище для наших клієнтів. Оскільки використання криптовалюти як альтернативного класу активів продовжує розширюватися, ми очікуємо, що наші клієнти віддадуть перевагу покладатися на свої існуючі фінансові установи, щоб нести відповідальність за свої активи».

Більше традиційних банків використовують криптовалюту

Поштовх Сантандера до торгівлі цифровими активами досить сміливий, оскільки більшість транснаціональних банків віддають перевагу токенізації, уникаючи прямого доступу до блокчейнів із відкритим доступом і криптоактивів. Банк, ймовірно, виграє від надійної крипторегуляторної перспективи Швейцарії, яка контролюється Швейцарським органом з нагляду за фінансовими ринками (FINMA). Примітно, що Швейцарія користується всіма шансами, щоб утвердитися як світовий лідер у сфері криптовалют.

Набіг Santander на криптосервіси є зростаючою тенденцією серед банківських установ по всьому світу. німецький банк Commerzbank був першим банком із повним набором послуг у країні, який отримав ліцензію на зберігання криптовалют від місцевих регуляторів. Цей крок Commerzbank позиціонує його, щоб задовольнити зростаючий інституційний інтерес до криптоактивів серед своїх клієнтів.

Доктор Йорг Олівері дель Кастільо-Шульц, головний операційний директор Commerzbank, підкреслив прагнення банку застосовувати новітні новаторські технології при повному дотриманні місцевих норм.

Збільшення участі банків у криптосфері є ключовим моментом, який демонструє зростаюче визнання цифрових активів серед основних фінансових послуг.

Source link

Поділіться своєю любов'ю