3 причини купити біткойн за 10 000 доларів

Типово, Bitcoin (BTC 1,33%) знову відроджується з попелу. Жорстока крипто-зима, яка тривала більшу частину 2022 року, нещодавно досягла нового історичного максимуму в понад 69 000 доларів, і тепер залишилася лише далеким спогадом.

Незважаючи на подвоєння лише за чотири місяці, все ще є багато причин вірити, що біткойн (і криптовалюти загалом, якщо на те пішло) ще не досягли свого піку, що представляє цінну можливість для інвесторів. Ось три короткострокові та довгострокові причини, чому я б сьогодні купив біткойн за 10 000 доларів.

Джерело зображення: Getty Images.

Майбутній халвінг

Найбільш безпосередньою та очевидною причиною того, що сьогодні біткойн коштує інвестувати 10 000 доларів США, є майбутній халвінг. Приблизно кожні чотири роки, коли до блокчейну додається 210 000 блоків, винагорода Bitcoin за майнінг нових монет зменшується вдвічі.

Наразі було три халвінги, і четвертий має відбутися в середині-кінці квітня. Цей халвінг буде особливо унікальним, оскільки це призведе до того, що рівень інфляції біткойна вперше впаде нижче 1%..

Оскільки халвінг фактично робить біткоіни дефіцитнішими, це історично призводило до підвищення ціни. За рік, коли стався халвінг, біткойн підскочив у середньому на 125%. Якщо подібна ситуація трапиться цього року, ціна біткойна може сягнути приблизно 99 000 доларів.

Хоча минулі показники не є показником майбутніх результатів, важко відкинути вплив халвінгу на ціну біткойна. Знижуючи швидкість виробництва біткойна, удвічі робить його таким, що навіть якщо попит залишається постійним, його ціна повинна зростати, щоб компенсувати зменшення пропозиції.

Ідеальний захист від інфляції

Тепер для більш довгострокової причини інвестувати в біткойн. Незважаючи на те, що цього року буде ще одне скорочення вдвічі, це лише одне з багатьох запланованих. Ці удвічі становлять основу надійної монетарної політики біткойнів і триватимуть до 2140 року, коли нарешті буде видобуто останній біткойн.

З обмеженим запасом лише 21 мільйона монет плюс темпом інфляції, що зменшується, біткойн став життєздатним захистом від інфляції. І, швидше за все, з часом він стане більш здатним виконувати цю роль, оскільки вартість долара продовжує падати.

Це може бути трохи складним, але хоча інфляція домінувала в заголовках останніх років, це не обов’язково нове явище. Загальновідомо, що політики та чиновники свідомо роздувають фіатні валюти як долар США, щоб нібито стимулювати економіку. Чи потрібно це для економічного зростання чи ні, залишаю вирішувати експертам.

Але більш очевидним є те, що будь-яка інфляція зменшує купівельну спроможність власників валюти, і майже гарантовано, що долар з часом втрачатиме вартість. Навіть якщо інфляція буде підтримуватися на цільовому рівні 2%, власники цих фіатних валют побачать, що їхня купівельна спроможність зменшиться вдвічі лише за 35 років.

У цьому відношенні біткойн є антитезою фіату. Кожен долар, збережений у біткойнах, практично не піддається маніпуляціям з боку центральних банків та урядів. Він не тільки захищений, але оскільки рівень його інфляції продовжує зменшуватися з кожним удвоєнням, і він має обмежений запас у 21 мільйон, будь-яка вартість, що зберігається в біткойнах, повинна з часом зростати.

Добросовісна криптовалюта

Біткойн перевершує долар у кількох аспектах, але також перевершує майже будь-яку іншу криптовалюту. У той час як багато нових криптовалют демонструють такі функції, яких біткойн не надає, як-от можливість купувати незамінні токени (NFT) або взяти участь децентралізовані фінанси (DeFi) діяльності, усі вони не відповідають вимогам децентралізації та безпеки.

З точки зору безпеки, величезна глобальна мережа Bitcoin оцінюється в 500 разів потужніша за найкращий суперкомп’ютер. Простіше кажучи, блокчейн біткойна практично непроникний і не піддається злому.

Додатково до безпеки біткойн також є найбільш децентралізованою блокчейн-мережею. Аналітики вважають, що в усьому світі існує приблизно 57 000 вузлів, які підтримують мережу біткойн. На відміну від інших криптовалют із зосередженими точками потенційного провалу, біткойн є втіленням справді децентралізованої мережі.

Таким чином, він не тільки володіє характеристиками, які роблять його найкращим захистом від інфляції, але також володіє двома найважливішими аспектами, що сприяють вартості та довгостроковій життєздатності криптовалюти. Інвестори можуть бути впевнені, знаючи, що будь-яка цінність, яка зберігається в біткойнах, зберігається в найбезпечнішому та децентралізованому блокчейні, який коли-небудь був винайдений.

Source link

Поділіться своєю любов'ю