Крипто баблс( або Крипто бульбашки) – інструкція та 10 секретів використання.

Крипто бабалс це інтерактивний інструмент для візуалізації ринку криптовалют. Будь-яка бульбашка є криптовалюту і може легко ілюструвати низку важливої інфомаціїб як то щотижнева продуктивність чи ринкова капіталізація, за допомогою свого розміру, кольору та знаходження. Настроюваний і простий у використанні сервіс Крипто баблс допоможе вам краще зрозуміти величезний ринок криптовалют саме зараз, та візуально побачити динаміку його змін.

Так віглядає основний екран сервісу крипто бульбашок.

Головна особливості сервісу Крипто бульбашки – Абсолютно настроювана інтерактивна бульбашкова діаграма для тисячі криптовалют з найвищою ринковою капіталізацією (візуалізація ціни, ефективності, ринкової капіталізації, обсягу торгів та багатьох інших комбінацій)

Головні налаштування сервісу крипто баблс.

Налаштуваня сервісу Крипто бульбашки
Налаштуваня сервісу Крипто бульбашки

Натисніть на будь яку з крипто баблс, щоб отримати більш детальну інформацію про криптовалюту та її добовий графік. У вікні можна знайти інформацію про зміну ціни за попередні періоди (година, день, тиждень, місяць, рік). При перемиканні між цими періодами також зміниться і графік ціни. На ньому буде вказано максимум і мінімум ціни за обраний період. Також ви можете в тому ж вікні перейти до сторінки криптовалюти на сторонніх сервісах і біржах або додати обрану криптовалюту до обраного(зірочка навпроти назви криптовалюти). Додаючи до обраного монети зі свого портфоліо ви зможете дивитись вибраний набір з лише цікавих вам бульбашок.

Додатково у сторінку вбудовано калькулятор для розрахунку необхідної кількості монет. Якщо ви спостерігаєте за якоюсь окремою монетою, дуже зружно прикинути скільки зараз буде вартувати цікава вам кількість.

Після того як дочитаєте сторінку про Крипто Бульбашки – зазирніть також на сторінку посібника як купити Біткоін

Детальна інформація про окрему монету у Крипто бульбашках

Таблична форма сервісу Крипто баблс

Сервіс також має альтернативний вигляд у формі таблиці де можно сортувати криптовалюти за стовпцями. Це дозволяє по-іншому проанализувати стан ринку, та побачити більше значень та інформації.

Інформація про криптовалюти у вигляді таблиці Cryptobubbles
Інформація про криптовалюти у вигляді таблиці

Давайте розберемося що означає кожен із стовпчиків

 1. Номер(#) – цей номер відображає положення конкретної криптовалюти в загальному списку криптовалют згідно із розміром її капіталізації( це легко пабачити по стовпцю Market Cap).
 2. Обране( помічене зіркою) – вказує чи додали ви монету до списку обраних.
 3. Назва( name) – Назва монети.
 4. Ціна( Price) – поточна ціна на ринку за одну монету.
 5. Капіталізація на ринку( Market Cap) – Вказує на розрахункову капіталізацію монети( розраховується за формулою = Поточна ціна монети Х загальна поточна кількість монет).
 6. Об’єм торгів за добу( 24h Volume) – загальна вартість всіх транзакцій з криптовалютою протягом 24-годинного періоду. Чим більше – тим і інтерес навколо криптовалюти більший.
 7. Відсоткова зміна ціни( за годину, день, тиждень, місяц, рік) – розраховується як відсоткова різниця значення ціни зараз та місяць( день, тиждень, годину) тому.
 8. Посилання – ряд посілань на біржі чи інформаційні ресурси.

Читайте про типи криптовалют у нашій докладній статті

У сервісі на сторінці може відображатися лише 100 крипто баблс за раз. Справа в тому, що якщо кількість бульбашок буде занадто великою – багато дрібних перестануть бути видимими і в цілому інформативність сервісу втратиться. Перемикатися між сотнями бульбашок праворуч угорі сторінки на кнопці ТОП100. Також, серед налаштувань відображення, є можливість дивитися токени по біржах, що особливо зручно, коли ви працюєте в рамках тільки однієї біржі – наприклад Binance

Головні можливості Крипто бульбашок

 1. ❖ Додайте до обраного, щоб стежити за своїм портфоліо
 2. ❖ Переглядайте будь-яку бульбашку на CoinMarketCap, Binance, Kucoin, GateIO, FTX або Coinbase одним клацанням миші.
 3. ❖ Додатковий перелік під бульбашковою діаграмою, щоб мати інший огляд продуктивності або інших значень, таких як обсяг, ціна або показник будь-якої криптовалюти.
 4. ❖ Створюйте, редагуйте та видаляйте особисті конфігурації діаграм.
 5. ❖ Реалістична фізична симуляція міхурів
 6. ❖ Оновлення базових ринкових значень у режимі реального часу ➕ Додаткові можливості
 7. ❖ Ви можете переміщати Крипто баблс, стикати їх один одному або запускати невеликий вибух – це весело)
 8. ❖ Калькулятор для будь-якої криптовалюти, щоб ввести число токена і отримати загальну вартість
 9. ❖ Допомога різних базових валют: фіатних валют (євро, долар, польський злотий, рубль), а також криптовалют (наприклад, біткойн/біткойн та ефіріум/ETH)
 10. ❖ Переклади англійською, німецькою, польською, італійською, японською, іспанською, португальською, українською, голландською, французькою та російською мовами.

Використання Крипто бульбашок ідеально підходить для того, щоб отримати уявлення про загальну схильність руху ринку криптовалют або визначити криптовалюти-аутсайдери, які просуваються по-різному на ринку. Ви також отримуєте хороше уявлення про ринкову капіталізацію або обсяг, наприклад, зіставляючи розміри бульбашок. Або просто зробіть чудовий скріншот ринку криптовалют із підтримкою Crypto Bubbles!

Crypto Bubbles також є у формі мобільних додатків. Додаток для Android і iOs також має деякі переваги перед веб-сайтом, проте проводити аналіз всеж зручнише на великому екрані.

Крипто Баблс – відмінний інструмент для аналізу крипторинка, його рухів, а також порівняння монет відповідно до змін їх цін. Використовуйте із задоволенням.

Також читайте: Як купити біткоін та ознайомтесь із крипто індикаторами