Жахливий тиждень біткойна: що сталося?

біткойн на цьому тижні перемогла найбільша в світі криптовалюта впала майже 30% станом на четвер.

На момент публікації біткойн коливався в районі 28 000 доларів за монету після того, як за останні 24 години ненадовго впав до 25 402,04 доларів за монету.

IDX Digital Asset CIO Бен Макміллан розповіла FOX Business “Ранки з Марією” У четвер цей стрибок біткойна показує, що «теза про низьку кореляцію» між ризикованими активами та фінансовими ринками «зникла».

«Біткойн торгується з високою кореляцією під час спадних ринків. Тож саме тоді, коли ви сподіваєтесь, що він прийде для збереження вашого портфеля, саме тоді, коли він фактично вкладає ризик у портфель. Тому я думаю, що теза про низьку кореляцію зникла», — він пояснив. “Тепер я очікую, що він залишиться в такому високому співвідношенні з ризиковими активами на невизначений термін? Ні, але я думаю, що позитивна кореляція залишиться абсолютно”.

На додаток до того, що криптовалютний ринок падає через симпатії до фінансових ринків, голова Bitcoin Foundation Брок Пірс сказав FOX Business Digital, що падіння Terra та «де-прив’язка» UST нижче 1 дол «створили ударну хвилю, яка вплинула на весь ринок криптовалют під час вразливості».

Незважаючи на недавню волатильність криптовалютного ринку, Пірс підкреслив, що він «неймовірно налаштований» і продовжує вірити в «обіцянку здатності криптовалюти створити більш справедливий та ефективний світ».

«Як порадив би мудрець з Омахи Уоррен Баффет, «купуйте дешево» або, як сказав би барон Ротшильд, «купуйте, коли на вулицях йде кров», — додав він. «Я завжди вказую, що це нестабільний ринок, з високими максимумами та низькими мінімумами, і, говорячи криптовалютою, «купи провал і тримайся дорого».

Директор з інформаційних технологій Bitwise Asset Management Метт Хуган сказав Ешлі Вебстеру з FOX Business у четвер, що він очікує, що волатильність ринку криптовалют збережеться протягом наступних трьох-шести місяців, але зазначив, що це «цікавий час» для довгострокових інвесторів для створення. позиція.

«Я думаю, що довгострокові основи є сильнішими, ніж будь-коли», – сказав він.

Source link

Поділіться своєю любов'ю