Біткойн готовий пережити крах FTX, довівши свою стійкість перед обличчям негараздів ⋆ ZyCrypto

Оголошення

&nbsp &nbsp

Через рік після нещасливого краху FTX біткойн (BTC), найбільша криптовалюта за ринковою капіталізацією, піднявся з пилу, щоб досягти нових максимумів, довівши свою стійкість проти затяжного ведмежого ринку.

Протягом кількох тижнів після краху FTX ціна BTC впала до мінімуму в 15 тисяч доларів США на тлі репресій з боку регуляторів у всій галузі та масової втечі капіталу із сектору віртуальних валют. Через дванадцять місяців після інциденту з чорним лебедем схоже, що BTC готовий рухатися вперед, коли ціни коливаються біля позначки в 35 тисяч доларів, що на 70% зросло з моменту краху FTX.

Шлях до відновлення біткойна був повільним і стабільним, починаючи з початку 2023 року після сплеску до 21 000 доларів США в січні, який знищив усе падіння, пов’язане з FTX. Макроекономічні настрої навколо інфляції призвели до того, що BTC неухильно пробирається вгору по сходах, перемежовуючись епізодами ведмежих настроїв.

Окрім макроекономіки, експерти вказали на зростаючу корисність біткойна як на головний фактор різкого зростання його вартості, незважаючи на те, що він несе основний тягар інциденту FTX.

«Ціна біткойна, незалежно від того, чи буде вона 200 тис. чи 400 тис., не буде залежати лише від спекуляцій. Це буде тому, що люди бачать цінність корисності біткойна», сказав Джейсон Фанг, керуючий партнер Sora Ventures.

ОголошенняCoinbase&nbsp &nbsp

Фанг також вказав на децентралізаційні особливості біткойна як на фактор, що сприяє стрибку ціни, причому учасники галузі були приваблені надійністю мережі порівняно з іншими мережами блокчейну. Для контексту, Solana (SOL) і Ethereum (ETH) отримали 26% і 17% після краху FTX порівняно з вражаючим відскоком біткойна за той самий період.

«Біткойн довів свою стійкість, особливо після падіння FTX – він не опустився до нуля, показуючи, що це не просто шахрайство. Це тут, щоб залишитися», — зауважив Ікло.

Поки біткойн готовий до стабільного завершення 2023 року, засновник FTX Сем Бенкман-Фрід, що бореться з боями, стикається з похмурим перспектива понад 100 років ув’язнення після того, як його визнали винним у шахрайстві під час судового процесу, який зачарував індустрію віртуальних валют.

ETF можуть змінити гру для біткойнів

Експерти стверджують, що заплановане схвалення спотового біткойн-ETF може бути останньою частиною головоломки, на яку буде спрямована ціна активу рівні стратосфери.

Ентузіасти роблять ставку на регулятивну підтримку Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) у листопаді на тлі планів Гонконгу та інших юрисдикцій запустити свої продукти ETF.

Інші придивляються до зростання позиція інституційними інвесторами, зниження процентних ставок Федеральними федеральними органами та наступна подія вдвічі як доказ того, що для класу активів попереду світліші дні.

Source link

Поділіться своєю любов'ю