Якщо Букеле переможе на виборах, Сальвадор продовжить плани щодо біткойнів

Сальвадор не гальмує Bitcoin амбіції. У всякому разі, ні, якщо президент Найіб Букеле переможе в неділю.

Фелікс Уллоа, віце-президент країни, сказав в інтерв’ю цього тижня, що найбільша за ринковою капіталізацією криптовалюта залишатиметься законним платіжним засобом у центральноамериканській країні, якщо Букеле залишиться на цій посаді ще на один термін.

Розмовляючи з ReutersУллоа додано що затвердження з кількох Біржові біткойн-фонди (ETF) у Сполучених Штатах 10 січня стало ознакою того, що політика країни щодо біткойнів була вдалим кроком.

Уряд Сальвадору зробив біткойн законним платіжним засобом у країні — разом із доларом США — ще у 2021 році за президента Найіба Букеле.

Крихітна латиноамериканська країна з населенням 6,6 мільйона людей, лідер Сальвадору потрапив у заголовки газет завдяки своїй нетрадиційний спосіб правління — і постійні твіти.

Колишнього менеджера з маркетингу, який розбирався в соціальних мережах, критикували інституції як МВФ і уряд США за його ставку на криптовалюту, але хвалив громадянами для того, щоб зробити країну безпечнішою. Колись у Сальвадорі був один із них найвищі показники вбивств в світі. Зараз у ній менше злочинності, ніж у багатьох інших країнах Америки.

Правозахисні групи мають грюкнув Адміністрація Букеле, як вона стверджує, жорстко придушує громадян: влада Сальвадору побудувала мегав’язницю та утримувала понад 1% населення. Багато в'язнів також померли, такі головні ЗМІ, як AP мати повідомили.

Букеле цього тижня має бути переобраний, і опитування показують, що він, як очікується, переможе. Уллоа сказав в інтерв'ю в середу, що якщо Букеле переможе, Сальвадор також продовжить свої плани щодо Bitcoin Cityтехнологічне місто, яке живиться вулканом і фінансується облігаціями, забезпеченими біткойнами.

Сальвадор намагається рекламувати себе як тропічну податкову гавань і залучати підприємців-кочівників, які люблять криптовалюту. Минулого року уряд Сальвадора оголосив візова програма, яка пропонує іноземцям отримати паспорт і дозвіл на проживання, якщо вони інвестують у країну 1 мільйон доларів у біткойн або Tether.

Незважаючи на популярність Букеле серед жителів Сальвадору, біткойну було важко досягти успіху. Підприємства мають прийняти це — юридично — але не велика порція населення фактично використовує актив для покупки речей.

Редаговано Ендрю Хейворд

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю