3 каталізатори, які доведуть біткойн до 5 мільйонів доларів

Майкл Сейлор, колишній генеральний директор MicroStrategy Inc. (NASDAQ: MSTR), є одним із найвидатніших і суперечливих біткойн (BTC) адвокатів у світі. Зараз Сейлор прогнозує, що біткойн досягне 5 мільйонів доларів за одиницю завдяки трьом можливим каталізаторам.

Примітно, що якби 1 BTC оцінювався в 5 мільйонів доларів США, то біткойн мав би повністю розбавлену ринкову капіталізацію в 105 трильйонів доларів. Це буде в 4,5 рази більше, ніж ВВП Сполучених Штатів у 23,32 трильйона доларів у 2021 році, що виглядає як нереалістична цільова ціна.

Тим не менш, колишній генеральний директор MicroStrategy, здається, переконаний у такій можливості. Мікростратегію часто вважають неформальною спот Bitcoin ETF завдяки високій експозиції до провідних криптовалюта.

Цікаво, що компанія, як повідомляється, володіє 158 400 BTC (5,50 мільярда доларів США), що становить приблизно 0,8% поточного обігу. Під керівництвом Майкла Сейлора MSTR надзвичайно виграє від сплеску біткойнів через фундаментальні причини або через позитивні спекулятивні настрої, що це бичачий прогноз міг створити.

За словами Майкла Сейлора, 3 каталізатори по 5 мільйонів доларів за BTC

Майкл Сейлор виступив у Spaces on X (Twitter) 6 листопада і Архів Bitcoin (@BTC_Archive) спільний доступ фрагмент розмови, коли Сейлор сказав наступне:

«[Bitcoin] збирається подрібнити, щоб замінити золото. Вона становитиме 500 000 доларів за монету незалежно від цього. Але є три речі, які є потужними каталізаторами для прискорення. Ці три речі приводять нас не до 500 000 доларів, а до 5 мільйонів доларів за монету».

— Майкл Сейлор

У цій послідовності лідер MicroStrategy перераховує три каталізатори до 5 мільйонів доларів за BTC у своїй дисертації:

«Пляма ETF де хтось може піти вперед і купити біткойни на 100 мільйонів доларів за цінні папери ETF, я думаю, це один. По-друге, ваш банк зберігає його для вас і позичатиме за це. І третє: я можу відмітити або зменшити це в своєму балансі на основі справедливої ​​вартості».

— Майкл Сейлор

По суті, Сейлор вважає, що будь-яка з цих трьох речей вже може бути ізольованим каталізатором зростання цін, але ці три речі разом спричинять величезний попит на BTC як актив із збереженням вартості.

Відмова від відповідальності: Вміст цього сайту не слід вважати інвестиційною порадою. Інвестування є спекулятивним. Під час інвестування ваш капітал піддається ризикуSource link

Поділіться своєю любов'ю