3 криптопрогнози на 2024 рік

Після брутального крипто зима у 2022 році відродження, яке охопило клас криптоактивів у 2023 році, було більш ніж освіжаючим. З огляду на ознаки того, що попереду може виникнути бичачий ринок, 2024 рік виглядає як рік для підручників історії.

Хоча вони можуть здатися дивовижними, ось три прогнози на наступний рік. Пам’ятайте, що це криптовалюта – траплялися дивні речі.

Джерело зображення: Getty Images.

Це все ще рік біткойнів

Перейдемо до суті: Bitcoin (BTC -0,46%) 2024 рік може бути кращим, ніж 2023 рік. Згідно з першим прогнозом на новий рік, біткойн повинен досягти нового історичного максимуму.

Минулого року зростання біткойна можна було пояснити очікуваним затвердженням спотовий біржовий фонд біткойн (ETF) і новий інтерес до нових випадків використання, таких як Ordinals, еквівалент на основі біткойнів незамінні токени (NFT).

Хоча ці два каталізатори допомогли відновити настрої на криптовалютному ринку, вони, швидше за все, виявляться незначними прискорювачами порівняно з тим, що приготував 2024 рік. Найвпливовішою подією, яка підштовхує біткойн до історичного максимуму, є майбутній халвінг. Жорстке підключення Код Bitcoin, вдвічі зменшує рівень інфляції біткойна приблизно кожні чотири роки. Зараз вона становить 1,75%, у квітні цього року вона впаде до 0,85%.

Історично удвічі були значними рушійними силами зростання цін, оскільки попит повинен пристосовуватися до зниження рівня інфляції. За роки, коли стався халвінг, біткойн зріс у середньому більш ніж на 128%. Стрибок такого масштабу призведе до того, що ціна біткойна досягне 99 000 доларів США — нового історичного максимуму.

Щоб зробити крок далі, це вдвічі не буде схоже на жодне інше. Протягом більшої частини історії біткойн курс щойно видобутий запас більш-менш встигає за попитом. Але останнім часом це змінилося. Наразі лише 2,3 мільйона монет доступні на біржах для купівлі — рівень, якого не було з 2017 року. У результаті майбутній халвінг стане першим в історії випадком, коли доступних монет буде менше, ніж під час попереднього халвінгу. Зважаючи на безпрецедентний шок пропозиції, не дивуйтеся, якщо біткойн досягне шестизначного числа у 2023 році.

Відродження біткойнів триває

Класифікується як блокчейн рівня 2, оскільки він працює в тандемі з блокчейном рівня 1, Стеки (STX -2,53%) розблоковує біткойн для нових випадків використання та реалізації його справжнього потенціалу як основи децентралізованої економіки.

Як згадувалося раніше, популярність Ordinals викликала інтерес до створення рішень на базі біткойнів, що дозволило використовувати варіанти використання, що виходять за межі просто збереження вартості. Оскільки загальний інтерес перетворився на рух, Stacks став природним бенефіціаром завдяки своїй сумісності з біткойнами та зріс більш ніж на 200% у 2023 році. Але це лише поверхня того, що може відбутися у 2024 році.

Запланований на квітень випуск Nakamoto Release розкриє нову функціональність, яка дозволяє власникам біткойнів обмінювати свої біткойни на новий актив, sBTC, а потім використовувати цей токен у всьому DeFi економіка. Після завершення своєї діяльності DeFi власники можуть безперешкодно обміняти свої sBTC на оригінальні BTC. Оскільки ціна sBTC прив’язана до BTC, прослизання не відбувається, і, що найкраще, процес обміну здійснюється децентралізовано та безпечно за допомогою розумні контрактизберігаючи відмінні характеристики біткойна.

Згідно з другим прогнозом на 2024 рік, варто очікувати, що вартість Stacks подвоїться і увійде в топ-20 найдорожчих криптовалют. Оскільки відродження біткойнів набирає обертів, Stacks знаходиться в ідеальному становищі, щоб продовжувати розвиватися та претендувати на центр уваги.

Ethereum запізнився для запуску

У той час як біткойн та багато інших криптовалют у 2023 році набули хвилі імпульсу, Ethereum (ETH -1,32%) більш-менш спостерігав збоку. Він все ще підскочив на чудові 80%, але зблід у порівнянні з іншими відомими альткойнами Соланаякий отримав приріст понад 900%, і Лавинаякий підскочив на 250%.

Але це може змінитися в 2024 році, оскільки Ethereum планується отримати ще одне важливе оновлення. Оновлення, відоме як EIP-4844, яке, як очікується, буде випущено в другій половині року, зменшить витрати на транзакції та підвищить пропускну здатність до 100 000 транзакцій на секунду, ефективно вирішуючи дві основні проблеми, які перешкоджають розвитку Ethereum. Створено на основі The Merge від 2022 року, попереднього оновлення, яке змінило блокчейн підтвердження роботи до підтвердження часткиEIP-4844 є лише одним із серії оновлень, які спрямовані на «розвиток Ethereum, поки він не стане достатньо потужним, щоб допомогти всьому людству».

Незважаючи на слабку продуктивність у 2023 році, Ethereum залишається провідним блокчейном для нових варіантів використання криптовалют, таких як децентралізоване фінансування, NFT, yield farming тощо. Розглядаючи додаткові переваги, які EIP-4844 принесе екосистемі, мій третій прогноз на 2024 рік полягає в тому, що це має бути рік, коли Ethereum нагадає криптосвіту, що він є беззаперечним домом децентралізованих фінансів, і досягне історичного масштабу.

Р. Дж. Фултон має позиції в Bitcoin, Ethereum, Solana та Stacks. The Motley Fool має позиції та рекомендує Avalanche, Bitcoin, Ethereum і Solana. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Source link

Поділіться своєю любов'ю