87% власників біткойнів отримують прибуток, незважаючи на падіння!


10:45 ▪
3
хв читання ▪ по
Люк Хосе А.

Новий аналіз Glassnode показує дивовижну статистику: 87% біткойнів в обігу приносять прибуток. Ці дані, контрастуючи зі стагнацією цін BTC за останні тижні, пропонують інтригуюче розуміння поточного стану ринку та його перспектив. Чому така відносна стабільність і які можуть бути наслідки для майбутнього цієї провідної криптовалюти на ринку?

Біткойн у прибутку, незважаючи на стагнацію цін

Згідно зі звітом Glassnode, 87% пропозиції біткойнів зараз є прибутковими. Ця ситуація зберігається незважаючи на обмежені зміни цін на криптовалюту в останні тижні. На момент написання статті біткойн торгується на рівні 65 436 доларів, рухаючись у горизонтальному каналі з опором на рівні 71 656 доларів і підтримкою на рівні 64 825 доларів. «Ціни BTC консолідуються в межах встановленого діапазону. Інвестори залишаються в цілому в вигідному становищі, маючи понад 87% обігу в прибутку, з точкою беззбитковості нижче спотової ціни“, вказує Glassnode.

Співвідношення ринкової вартості до реалізованої вартості (MVRV) біткойна показує, що середній циркулюючий BTC має нереалізований прибуток понад 120%. Однак, незважаючи на таку прибутковість, обсяг монет, оброблених і переданих у мережі біткойн, значно зменшився з історичного піку в березні. Glassnode зазначає, що це падіння “підкреслює зниження апетиту до спекуляцій і зростання нерішучості ринку“.

Зменшення обмінних потоків і майбутні наслідки

Консолідація ціни BTC також призвела до зменшення обмінних потоків Bitcoin. Glassnode повідомляє, що короткострокові власники (STH) наразі надсилають на біржі близько 17 400 BTC (оцінюється 1,13 мільярда доларів за поточними ринковими цінами) на біржі, що на 68% менше порівняно з 55 000 BTC, надісланими цією групою інвесторів, коли монета досяг історичного максимуму в 73 000 доларів США в березні.

Що стосується довгострокових власників (LTH), то їхні перекази на біржі відносно низькі, лише близько 1000 BTC на день. «LTH відправляють менше 0,006% своїх загальних запасів на біржі, що свідчить про те, що ця група досягла рівноваги, і для стимулювання подальших дій потрібні вищі або нижчі ціни“, – зазначає Glassnode.

Біткойн, який відправляється на біржі, приносить прибуток у середньому близько 5500 доларів США, що спонукає деяких інвесторів продавати, щоб отримати прибуток. Незважаючи на те, що ринок очікує зростання до історичного максимуму в 73 750 доларів, попит достатній, щоб погасити тиск продажів, але недостатній, щоб підвищити ціна BTC. Динаміка, що вказує на деяку нерішучість серед інвесторів…

Збільште свій досвід роботи з Cointribune за допомогою нашої програми «Читайте, щоб заробити»! Заробляйте бали за кожну прочитану статтю та отримуйте доступ до ексклюзивних винагород. Зареєструйтеся зараз і почніть отримувати переваги.

Натисніть тут, щоб приєднатися до програми «Читайте, щоб заробити» та перетворите свою пристрасть до криптовалюти на винагороду!

Аватар Люка Хосе ААватар Люка Хосе А

Люк Хосе А.

Diplomé de Sciences Po Toulouse et titulaire d'une консультант із сертифікації blockchain délivrée par Alyra, j'ai rejoint l'aventure Cointribune en 2019. Convaincu du potentiel de la blockchain pour transformer de nombreux secteurs de l'économie, j'ai pris l' Engagement de sensibiliser et d'informer le grand public sur cet écosystème en constante évolution. Mon objectif est de permettre à chacun de mieux comprendre la blockchain et de saisir les opportunités qu'elle offre. Je m'efforce chaque jour de fournir une analyzable de l'actualité, de décrypter les tendances du marché, de relayer les dernières innovations technologiques et de mettre en perspective les enjeux économiques et sociétaux de cette révolution en marche.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Погляди, думки та думки, висловлені в цій статті, належать виключно автору, і їх не слід сприймати як інвестиційні поради. Проведіть власне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.Source link

Поділіться своєю любов'ю