Активні ETF біткойна на 4,16 мільярда доларів – London Business News

Криптовалютні ринки переживають трансформаційні зміни з появою біржових фондів (ETF) для спотових біткойнів.

Нещодавно загальна сума активів, інвестованих у біржові фонди для спотових біткойнів, досягла сукупної вартості 4,16 мільярда доларів у всьому світі.

Це є свідченням зростаючого визнання цих інноваційних фінансових інструментів, пропонуючи як індивідуальним, так і інституційним інвесторам регульований і безпечний шлях для інвестування в біткойн.

Канада є провідною країною в цій галузі, де розміщено сім біржових фондів для інвестицій у біткойн із загальним обсягом інвестицій у 2 мільярди доларів. Найвідомішим з них є Purpose Bitcoin ETF, який є найбільшим у світі з активами на загальну суму 819,1 мільйона доларів. Це розглядається як успішний приклад, який відображає інтеграцію криптовалют у центральну фінансову систему.

У Європі, на чолі з Німеччиною, було прийнято більш гнучкий підхід до регулювання, прикладом якого є ETC Group Physical Bitcoin, запущена в червні 2020 року, з активами вартістю 802 мільйони доларів.

Це робить його другим за величиною інвестиційним фондом біткойнів у світі. Крім того, в Європі розташовано сім інших біржових фондів, які сприяють оподаткуванню, що, на мою думку, зміцнює правову та фінансову базу, роблячи його дружнім до криптовалют у регіоні.

Наразі лише вісім країн світу запровадили біржові фонди (ETF) для Spot Bitcoin. Ці країни включають групу G20, Канаду, Німеччину, Бразилію, Австралію, Ліхтенштейн, Гернсі та Кайманові острови.

Наведена вище діаграма ілюструє глобальний розподіл біржових фондів для спотових біткойнів та їхню силу в ринок криптовалют.

Незважаючи на це, Сполучені Штати продовжують зберігати обережну позицію щодо цих коштів. Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила лише ETF, пов’язані з ф’ючерсними контрактами на біткойн. Я вважаю, що схвалення біткойн ETF США може мати значний вплив на рух цін на біткойн і криптовалюти.

Незважаючи на те, що на ринках очікується схвалення до 10 запитів на Spot Bitcoin ETF, занепокоєння SEC щодо маніпулювання ринком і шахрайства з криптовалютою залишаються серйозними перешкодами для прийняття рішення на даний момент.

Дебати загострюються, коли фокус зміщується на потенційний ринок США для цих ETF. На мій погляд, ринки можуть відчути сплеск цін від мільярда доларів або більше попиту в перший день затвердження такого проекту.

Таким чином, очікування рішення SEC щодо незавершених заявок Spot Bitcoin ETF є значним.

Очікується, що після схвалення цих ETF на ринок біткойнів надійде приблизно 155 мільярдів доларів. Загальна сума активів під управлінням (AUM) цих компаній становить близько 15,6 трильйонів доларів.

Якщо вони виділять лише 1% AUM для Bitcoin ETF, загальна сума в доларах США, що надходить на ринок Bitcoin, становитиме приблизно 155 мільярдів доларів. Це становить майже одну третину поточної ринкової капіталізації біткойна.

Забігаючи наперед, рішення SEC щодо незавершених заявок Spot Bitcoin ETF може послужити поворотний пункт у світі криптовалют.

Це потенційно може відкрити новий горизонт у ринок криптовалютособливо якщо схвалення SEC очікується до першого кварталу 2024 року.

Я вважаю, що після очікуваного падіння вдвічі миттєвий попит на біткойни через біржові фонди може перевищити продажі майнерів у 6-7 разів на піку, а біткойн ETF можуть становити 9-10% від загального обігу біткойнів до 2028 року. .

Source link

Поділіться своєю любов'ю