Alameda з SBF викарбувала 38 мільярдів доларів США, щоб отримати прибуток від арбітражної торгівлі: директор Coinbase

Дані блокчейну, позначені директором Coinbase Конором Гроганом, свідчать про те, що Alameda Research викупила понад 38 мільярдів доларів США за Tether (USDT) токенів у 2021 році, незважаючи на відсутність еквівалентних активів під управлінням.

За словами Грогана, загальна вартість створення USDT була вищою, ніж загальні активи Alameda в її книгах на піку ширшого зростання ринку криптовалют у 2021 році.

Гроган також припускає, що замовлені FTX погашення USDT, ймовірно, відбувалися з токенів Alameda на загальну суму 3,9 мільярда USDT. Більша частина цієї суми викупу була здійснена під час краху алгоритмічного стейблкоіна Terra.

У січні 2021 року колишній співвиконавчий директор Alameda Сем Трабукко оцінив переважаючі звіти про значні монетні двори USDT, здійснені Tether, і дав внутрішню інформацію про те, як Alameda здобула прибуток від арбітражних можливостей, пов’язаних із вартістю USDT для різних торгових пар на різних біржах.

Трабукко описав, як премія, за якою USDT торгується до 1 долара, зазвичай була волатильною, враховуючи, що біткойн (BTCТорги )-to-USDT призвели до невеликого дефіциту базових пунктів порівняно з угодами BTC/USD.

«І зауважте, що *це* найкращі ринки для визначення того, де торгується USDT — наприклад, комбінація ринків BTC/USDT і BTC/USD є НАБАГАТО більш ліквідною, ніж ринок USDT/USD будь-якої біржі, тому ціни з вони (хоча це двостороння торгівля) мають набагато більше значення».

Далі Трабукко пояснив, що інші стейблкойни в доларах США, такі як USD Coin (USDC) мали менш мінливу премію через процес створення та викупу, пов’язаний із USDT. З огляду на те, що вибрані фірми мають можливість створювати та викуповувати USDT, більшість учасників ринку купують і торгують USDT на самих ринках, а не безпосередньо зі скарбниці Tether.

«А коли USDT перевищить 1 долар? Така складна фірма, як Alameda, з чудовими налаштуваннями на всіх біржах і ботами, які дозволяють виконувати більше ніж одну частину одночасно, захоче продати! І ми робимо — БАГАТО».

Трабукко додав, що Alameda могла «безпечно робити великі ставки» завдяки своїй здатності створювати USDT і викуповувати, коли це було потрібно. Колишній генеральний директор Alameda описав це як безпрограшну ситуацію для торгової фірми та стабільності прив’язки долара USDT:

«Очевидно, що ми заробляємо гроші, тому що можемо, наприклад, продавати більше, ніж ми створюємо, але ми також приводимо ціну у відповідність, щоб коли приходять покупці сільськогосподарської продукції, вона трималася близько 1 долара».

У результаті Alameda отримала прибуток, отримавши надбавку від арбітражних можливостей завдяки своїй здатності створювати токени USDT. Сам Сем Бенкмен-Фрід також долучився до дебатів у 2021 році, заявивши, що Alameda активно викуповувала USDT на долари США.

Cointelegraph звернувся до Tether, щоб підтвердити кількість токенів USDT, які були викарбувані на прохання Alameda.

Журнал: Правда про революцію біткойнів на Кубі: звіт про події