Аналітики попереджають, що бичачий ринок біткойнів втрачає оберти

За словами аналітиків блокчейну, ейфоричний імпульс бичачого ринку біткойнів слабшає за всіма показниками.

Співзасновник Reflexivity Research Вілл Клементе зазначив у вівторок, що ціна біткойна — знизилася на 3% за день до 64 500 доларів США на момент написання статті — тепер близька до «короткострокової бази вартості власника» у 63 800 доларів США за даними Glassnode. Це індикатор у ланцюжку, який відстежує середню ціну, за якою нещодавні інвестори зробили покупку.

«Не хочу бачити дні, що перебувають підряд, закритими внизу», — написав Клементе. «Зазвичай служить хорошою лінією на піску для трендів».

Тим часом аналітична компанія CryptoQuant, яка займається онлайн-аналітикою, заявила у звіті у вівторок, що реалізована ціна в мережі для короткострокових власників насправді вища і становить 65 800 доларів США, тобто біткойн уже втратив цей рівень підтримки.

Теоретично короткострокові власники більш схильні до паніки продавати, ніж довгострокові інвестори, коли їхні інвестиції трохи занурюються. Це робить реалізовану ціну когорти ключовою лінією підтримки, втрата якої може призвести до великих втрат дуже швидко.

Наприклад, останній раз біткойн втратив цю лінію підтримки на початку травня, коли ціна одразу впала на 8% до рівня нижче 57 000 доларів. За сьогоднішніми цінами корекція на 8% знизить біткойн до 60 000 доларів.

Оскільки ціна консолідується нижче, різні інші показники вказують на зниження попиту з боку нових інвесторів протягом останніх тижнів.

Не тільки шахтарі все ще скидають свої монети, але ринкова капіталізація стейблкойн-гіганта Tether (USDT) — прив’язаного до долара токена, який інвестори часто використовують для торгівлі BTC і з нього — зараз зростає найнижчими темпами з листопада. Тим часом біткойн-кити також знову накопичують монети відносно повільніше нарощують свої покупки наприкінці травня.

Згідно з індикатором бичачого/ведмежого ринку CryptoQuant, біткойн залишається на «бичачому ринку», але з низьким бичачим імпульсом.

«Загальна реалізована ціна становить 30,4 тисячі доларів», — написав керівник відділу досліджень CryptoQuant Хуліо Морено в повідомленні до Розшифрувати. Цей показник відстежує базову вартість для всіх власників біткойнів, включаючи довгострокових HODLers. Чим далі ринкова ціна біткойна відхиляється від цього рівня, тим більше актив закріплюється на «бичачому» ринку — або так стверджує теорія.

«Порівнюючи реалізовану ціну з ринковою, ми бачимо, що ринкова ціна приблизно в 2,18 рази перевищує реалізовану ціну (коефіцієнт MVRV), що свідчить про те, що ми на півдорозі. [through] бичачий ринок», – додав аналітик. «Зазвичай максимальна ціна становить 4,0 або більше».

Редаговано Раян Озава.

Щоденний підсумок Інформаційний бюлетень

Починайте кожен день із головних новин прямо зараз, а також оригінальних функцій, подкастів, відео тощо.

Source link

Поділіться своєю любов'ю