Аргентина бачить перший в історії договір оренди квартири на основі біткойнів

  • Орендодавець і орендар в Аргентині підписали перший в країні договір оренди на основі біткойнів.
  • Можливо, це буде перший подібний контракт у світі.
  • Нові правила в Аргентині тепер дозволяють використовувати біткойн як дійсну валюту в контрактах.

Аргентинаі, можливо, першим у світі на основі біткойнів Згідно зі звітом, було підписано договір оренди, що стало важливою віхою для прийняття криптовалюти.

Про це повідомляє місцеве ЗМІ Paginal12. Минулого тижня власник і орендар квартири в Росаріо, третьому за величиною місті Аргентини, підписали договір оренди, згідно з яким орендна плата повинна сплачуватися щомісяця в біткойнах, найбільш поширеній криптовалюті в світі.

Відповідно до Paginal12, узгоджена місячна орендна плата відповідала 100 Tether (USDT), стейблкойну, прив’язаному до долара США.

Таким чином, орендна плата становитиме 100 доларів США в американській валюті.

Платежі будуть здійснюватися через платформу Fiwind, активними учасниками якої є обидві сторони, повідомили Paginal12 в компанії.

Fiwind не відразу відповів на запит про коментар від Business Insider, але представник компанії сказав Paginal12, що це перша угода такого роду, «принаймні в Аргентині».

Цей крок відбувся після схвалення закону минулого місяця урядом Новий президент Аргентини, який підтримує біткоіни, Хав'єр Мілей. Закон дозволяє використовувати біткойн як дійсну валюту в офіційних договорах.

В останні роки, Аргентинці все більше охоплюють криптовалюти оскільки місцева валюта, песо, впала в ціні стрімка інфляція.

Експерти з криптовалюти вважають, що використання біткойна в контрактах може означати серйозний крок до більш широкого використання криптовалюти в країні. за даними видання фінансових новин FX Empire.

Source link

Поділіться своєю любов'ю