«Багатий тато» Р. Кійосакі надсилає сигнал «пробудження», кажучи, що біткойн досягне цієї основної ціни

Роберт Кіосаківідомий автор бестселерів книга особистих фінансів «Багатий тато, бідний тато» поділився своїми думками про потенційні тенденції цін на ключ фінансовий активи, які, на його думку, перевершать фіатну валюту.

В ан X (раніше Twitter) сторовул 20 жовтня Кійосакі висловив упевненість у перспективах золото, сріблоі біткойн (BTC). Він припустив, що ці активи готові до висхідної траєкторії.

Кійосакі заявив, що коли золото перевищить поріг у 2000 доларів, воно, ймовірно, зазнає значного зростання, тоді як біткойн, схоже, перевищить позначку в 100 000 доларів. Під час цієї дискусії Кійосакі зберіг свій скептицизм щодо вартості долара США, називаючи його «фальшивим». За словами Кійосакі:

«Золото скоро проб’є 2100 доларів, а потім підніметься. Ви побажаєте, щоб ви купили золото нижче 2000 доларів. Наступна зупинка золото $3700. Тестування біткойна на 30 000 доларів. Наступна зупинка біткойн $135 000. Срібло від 23 до 68 доларів за унцію. Заощаджувачі фальшивих доларів F’d. Будь ласка, скажіть друзям «Прокинься». Піклуватися.”

Дійсно, Кійосакі продемонстрував сильний результат бичачий позиція щодо біткойна. Попередній Finbold звіт зазначив, що Кійосакі вважає, що перша криптовалюта перевищить поріг у 100 000 доларів США в наступному році.

Хеджування від інфляції

Це передбачення слідує за попередніми ідеями Кійосакі, в яких він виступав для альтернативних активів, включаючи золото, срібло та біткойн, як захист від інфляції. Він підкреслив згубний вплив інфляції на менш заможні верстви населення, водночас віддаючи перевагу заможнішим.

Автор підтримується його переконання, що ці три активи являють собою цінну можливість, підкреслюючи його переконання, що Сполучені Штати фінансово ненадійні. Він також попередив про потенційний крах на фондовому ринку та в секторі нерухомості.

«Більш важливим питанням є те, скільки золота, срібла, біткойнів у вас СЬОГОДНІ? Золото, срібло, біткойни сьогодні є вигідними… але не завтра. Америка розорена. Купуйте GSBC сьогодні, перш ніж акції, облігації, нерухомість обваляться, і люди поспішать за GSBC», — сказав він.

Примітно, що перспектива Кійосакі зосереджена насамперед на Сполучених Штатах, де він передбачив падіння долара США як каталізатора до кінця «Американської імперії». Це очікування викликано зростаючою тенденцією, коли кілька країн відмовляються від фіатної валюти США як основної світової резервної валюти.

Загроза CBDC

Рекомендація Кійосакі інвестувати в три активи також випливає з можливого впровадження цифрової валюти Центрального банку (CBDC), який, на його думку, усуне конфіденційність і матиме серйозні наслідки для традиційних валют.

Він попередив, що коли CBDC стають основними, такі активи, як золото, срібло та біткойни, стають ще більш цінними.

В іншому місці біткойн наразі націлений на позначку в 30 000 доларів, торгуючись на рівні 29 696 доларів із тижневим приростом понад 10%.Source link

Поділіться своєю любов'ю