Біржова пропозиція досягла найнижчого рівня з 2017 року

Дані в ланцюжку показали зростання настрою інвесторів щодо утримання біткойнів. Біткойн почав рости з початку місяця, що підштовхнуло його ціну до нових річних максимумів. У той же час дані обміну від CryptoQuant показують, що криптовалюта може бути готується до тривалого зростання. За даними онлайн-аналітичної платформи, пропозиція біткойна, тобто сума, доступна для покупки на біржах, впала до найнижчого рівня з 2017 року.

Біржове постачання впало до найнижчого рівня за шість років

Ринок біткойнів блимає позитивним сигналом, який корелює з очікуванням спотових заявок на біткойн ETF. Графік обмінних резервів CryptoQuant демонструє, що пропозиція біткойнів на централізованих біржах неухильно зменшується з 2020 року, коли вона досягла максимуму в понад 3,2 мільйона BTC. Відтік особливо посилився в останньому кварталі 2022 року, коли крах криптовалютної біржі FTX спричинив паніку, і інвестори почали вибирати самостійне зберігання в холодних гаманцях. За цей період валютні резерви впали з 2,512 млн BTC до 2,158 млн BTC за місяць.

https://x.com/cryptoquant_com/status/1733005131216744749?s=20

Резерв на біржах почав повільно збільшуватися в перші місяці 2023 року, знову піднявшись до 2,240 мільйона в травні. Однак у червні все почало змінюватися файли BlackRock та інші інвестиційні компанії для спот Bitcoin ETF торги в США призвели до початку підвищення настроїв.

Bitcoin slightly below the $44K level today. Chart: TradingView.com

Відтоді резерв на централізованих біржах неухильно знижувався. На момент написання статті обмінний резерв перевищив 2 мільйони BTC, рівень, якого йому ще належить досягти з грудня 2017 року. Цей шестирічний мінімум особливо цікавий, враховуючи, що загальна кількість біткойнів в обігу зросла з 2017 року. пропозиція зараз становить 19 564 812 BTC, що на 16% більше, ніж пропозиція в грудні 2017 року, яка становила 16,78 мільйона BTC.

Прогноз щодо ціни біткойна: бичачий сигнал?

Хоча технічно зараз доступно більше біткойнів, збільшення усиновлення робить це трейдерам усе важче щоб заволодіти активом. Зменшення біржової пропозиції є сигналом підвищення для криптоактивів, і періоди низької біржової пропозиції історично асоціювалися з початком значного зростання біткойнів. Востаннє біткойн мав різке падіння обмінних резервів у 2020 році, а через рік криптовалюта досягла свого історичного максимуму.

Біткойн є зараз очолюють нові притоки у криптоіндустрію, на що зараз вказує індекс страху та жадібності Coinmarketcap до крайньої жадібності 82. Провідний актив галузі за останній час перевищив 44 000 доларів вдруге цього тижня, і тепер він зріс на 14% за 7 днів. Біткойн готовий до екстремального зростання в 2024 році, і багато аналітиків так і зробили передбачив цільову ціну вище 100 000 доларів США.

(Зміст цього сайту не слід розглядати як інвестиційну пораду. Інвестиції пов’язані з ризиком. Коли ви інвестуєте, ваш капітал піддається ризику).

Рекомендоване зображення з FreepikSource link

Поділіться своєю любов'ю