Bitcoin ETF зупиняються: BlackRock завершує 71-денну серію, Fidelity бачить перші відтоки

Цього тижня два з найуспішніший біржовий фонд запуски в історії показали ознаки зниження інтересу. У середу та четвер, BlackRockЗгідно з даними CoinGlass, спот Bitcoin ETF, IBIT, який вигравав «дербі cointucky» з різницею, не отримав нульових надходжень.

Це завершило 71-денну серію нових інвестицій, яка склала близько 17,24 мільярда доларів в активах під управлінням, оскільки продукт був схвалений для торгівлі 11 січня. Крім того, у четвер, Вірність FBTC, поточне друге місце в гонці ETF повідомила про збитки в розмірі 22,6 мільйона доларів США, що стало першим повідомленням про відтік, у результаті чого його активи під управлінням досягли приблизно 9,9 мільярда доларів США, згідно з даними CoinGlass.

Зменшення інтересу до двох провідних біткойн ETF (за винятком GBTC Grayscale) є ключовим показником охолодження ринку криптовалют за останній місяць, і припущення про те, що початкове божевілля ETF, яке спричинило стрімке зростання біткойна, вщухло. Зараз біткойн торгується на рівні близько 63 500 доларів США, і він впав приблизно на 12% з історичного максимуму в 73 000 доларів США в березні. У четвер лише один із 10 спотових торгових біткойн ETF, EZBC Франкліна Темплтона, повідомив про приплив.

Невтішні дані про інфляцію підірвали надії на зниження процентної ставки Федеральною резервною системою, а витрати на запозичення, пов’язані з вищою ціною на більш тривалий період, зазвичай пригнічують апетит ринку до більш ризикованих і нестійких інвестицій, таких як криптовалюта. Тим часом біткойн перебуває на місці з початку березня, частково відображаючи стагнацію ETF, а також напередодні так званої мережі. «половина» це сталося 19 квітня, коли інвестори «купуй чутки, продавай новини» ліквідували свої авуари.

Типово спостерігати, як потоки ETF слідують за ефективністю базового активу, тому пауза в ціні біткойна, ймовірно, призведе до короткострокової перерви в надходженні, сказав Нейт Герачі, президент ETF Store. Фортунаале продукти ще «надзвичайно рано» в усиновленні.

Багато великих установ «ще навіть не дозволили своїм брокерам вимагати придбання спотових біткойн-ETF, а зареєстровані інвестиційні консультанти все ще повільно проникають у цю категорію», додав Герачі. «Суть полягає в тому, що потоки в будь-якій категорії ETF не будуть рости по прямій лінії — вони з часом будуть спадати й відпливати».

Незважаючи на нещодавню стагнацію, фонди в основному вважаються неймовірним успіхом, накопичивши понад 54 мільярди доларів активів лише за три місяці торгівлі, помістивши активи, що відстежуються біткойнами, у портфелі мільйонів основних інвесторів.

Один із доказів їхнього успіху: минулого тижня Комісія з цінних паперів і ф'ючерсів Гонконгу надала схвалення за три місця Bitcoin і Ефір ETF, які почнуться торгувати у вівторок, і очікується, що інші країни підуть цьому прикладу. Емітент Harvest відмовляється від комісії за управління своїми фондами, що, на думку деяких, спровокує війну комісій, схожу на гарячу війну в США, де Grayscale оголосила про створення Bitcoin Mini Trust із наднизькими комісійними в 0,15% у спробі охопити частину відтоку коштів. від GBTC, який стягує 1,5%.Source link

Поділіться своєю любов'ю