Bitcoin понад 35 тисяч на Різдво? Подякуйте Джерому Пауелу, якщо це станеться

Історично так склалося, що мітинг Санти відбувається за кілька тижнів до Різдва, коли колективне почуття доброї волі проникає на фондові ринки. Як правило, це сезонний спалах, і нема про що писати. Але цього року ми можемо спостерігати набагато більш значне зростання, оскільки Федеральна резервна система США Комісія з цінних паперів і бірж і BlackRock стояти в черзі, щоб доставити справжнє свято.

Федеральний комітет з відкритих ринків (FOMC) завершив своє передостаннє засідання у 2023 році в середу, і він вирішив утримувати процентні ставки стабільними. Як ми знаємо, інфляцію в США вдалося приборкати з найвищого рівня в 9,1% у червні 2022 року до поточного рівня в 3,7% завдяки агресивному циклу підвищення процентної ставки ФРС, який підвищив ставку федеральних фондів до 5,25-5,5% — найвищого рівня з тих пір. 2001 рік.

Однак, незважаючи на те, що ця кампанія була безсумнівно успішною, ринки залишаються глибоко занепокоєні потенційною можливістю вищих ставок або навіть ставок, які підтримуються на цьому рівні, спровокувати рецесію в США. ФРС також тепер поділяє ці занепокоєння, оскільки вона певною мірою пом’якшується проти інфляція.

пов’язані: Біткойн розвивається в мережу з кількома активами

Якщо наступні показники інфляції Бюро статистики праці 14 листопада покажуть рух вниз, ми можемо очікувати потоку грошей у ризикові активи, оскільки інвестори очікують, що наступне рішення про процентну ставку буде знижено. Це, звичайно, матиме позитивний вплив на ринки акцій і навіть на ринки облігацій, оскільки прибутковість падає, а задня частина кривої прибутковості вирівнюється.

Крипторинки підуть цьому прикладу з біткойнами (BTC), залишаючись тісно пов’язаними з основними ринками. Додатковим шансом стане схвалення першого біткойн-спотового ETF в США, яке, ймовірно, відбудеться до 10 січня, як прогнозує JP Morgan. Це підкреслюється ажіотажем, який викликали чутки про схвалення програми BlackRock протягом останніх кількох тижнів, що призвело до повернення біткойна до 35 000 доларів США: рівня, якого він не досягав з часів до Земного Місяця 2022 року.

Останнє схвалення дасть додатковий поштовх для біткойна, ефіру (ETH) і великі частини ринків альткойнів. Однак, якщо інвестори дотримуються старої приказки «купуй чутки, продавай факти», це може бути невеликим. Ми можемо навіть побачити невелике падіння перед більш стійким зростанням. Однак немає сумнівів, що схвалення буде позитивним для криптовалюти. Дійсно, у довгостроковій перспективі він має потенціал стати найбільшим рушієм криптовалютних ринків, оскільки умови, створені пандемією Covid, призвели до того, що BTC перевищив 60 000 доларів у 2021 році.

пов’язані: Суд над Семом Бенкменом-Фрідом розповідає історію класичного фінансового обману

Потенційні ключові моменти включають підвищення інфляції в США до кінця року та потенційне посилення напруженості між Ізраїлем і Палестиною. Будь-який із них може загальмувати мітинг Санта-Клауса наприкінці року — але, здається, зараз це не напрямок руху.

Дійсно, цього року біткойн уже відчув значне зростання. У той час як наслідки краху FTX у листопаді 2022 року показали BTC знизиться до 15 000 доларів США і почати 2023 рік за мізерною ціною трохи більше 16 000 доларів США, її сьогоднішній рівень від 34 000 до 35 000 доларів США означає зростання більш ніж на 100%. Звичайно, лише дуже розумним чи щасливим трейдерам вдається скористатися надзвичайною волатильністю біткойна. З року в рік багато криптоінвесторів все ще зазнають збитків.

Для інвесторів FTX, наприклад, хоча зараз є надії, що деякі повернуть свої біткойни, ефіри та інші токени, більшість зіткнуться з певною мірою Пірровою перемогою, оскільки вони дивляться вниз на 60-70% втрат. Це пояснює загальний песимістичний настрій на ринку криптовалют, який інакше виглядав би переможцем 2023 року.

Тому, коли ми наближаємося до кінця року, усім нам було б добре зробити крок назад і поглянути на ринки біткойнів і криптовалют новими очима. Навіть якщо ми не отримаємо довгоочікуваного та, можливо, заслуженого зібрання Санти, ми можемо відсвяткувати той факт, що криптовалюта пережила ще один складний рік і завершує його на висоті.

Лукас Кілі є головним інвестиційним директором Yield App, де він контролює розподіл інвестиційного портфеля та очолює розширення асортименту диверсифікованих інвестиційних продуктів. Раніше він був головним інвестиційним директором у Diginex Asset Management, а також старшим трейдером і керуючим директором у Credit Suisse у Гонконзі, де керував QIS і торгівлею структурованими деривативами. Він також був головою відділу екзотичних деривативів в UBS в Австралії.

Ця стаття призначена для загальної інформації та не призначена і не повинна сприйматися як юридична чи інвестиційна порада. Погляди, думки та думки, висловлені тут, є лише автором і не обов’язково відображають або представляють погляди та думки Cointelegraph.Source link

Поділіться своєю любов'ю