Мільярдер Стенлі Дракенміллер каже, що він повинен володіти біткойнами (BTC), прогнозуючи проблеми для економіки США наступного року

Відомий менеджер американського хедж-фонду Стенлі Дракенміллер шкодує, що він купився на біткойн, що вибухнув (BTC) ринок.

На зустрічі Robin Hood NYC 2023 Fireside Chat Дракенміллер першим передбачає що «щось» зламається в економіці США в 2024 році.

«Дивлячись, особливо у 2025 році, можливо, у 2024 році – ви повинні бути відкритими до того, що щось може зламатися [in the US economy]…

Ми вперше починаємо чути анекдотичні свідчення. Це почалося близько п’яти тижнів тому. Але на маржі все стає м’якше».

Дракенміллер не навів жодних конкретних прикладів того, що може зламатися, але зазначив, що це може стосуватися фондового ринку.

Коли його запитали про його інвестиційну стратегію на фондовому ринку, Друкенміллер відповів:

«[The Biden Administration’s economic stimuli] створить можливості на фондовому ринку. Але цей самий стимул чинить тиск на ставки, що призведе до зриву всіх інших речей на фондовому ринку».

Звертаючи увагу на флагманську криптовалюту BTC, інвестор каже, що розуміє, що BTC стає законним джерелом цінності для наступного покоління. Йому тільки шкода, що він усвідомив це раніше.

«Мені 76 років. Я володію золотом. Я був здивований, що біткойн пішов. Але, знаєте, зрозуміло, що молоді люди дивляться на це як на запас вартості, тому що з ним набагато легше щось робити.

У молодих усі гроші… Тож обоє мені подобаються [BTC and gold].

Чесно кажучи, у мене немає біткойнів. Але я повинен».

я

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на Twitter, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

Перевірте заголовки останніх новин

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і будь-які втрати, які ви можете понести, несете відповідальність. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: MidjourneySource link

Поділіться своєю любов'ю