Bitcoin Suisse випускає цифрові облігації на платформі Obligate – Ledger Insights

Bitcoin Suisse, один із найбільших гравців цифрових активів у країні, випустив цифрові облігації через платформу Obligate. Ми запитували деталі про облігацію, але не отримали інформацію вчасно для публікації.

Емітент претендує на роль найбільшого зберігач цифрових активів в країні. З 5 мільярдами швейцарських франків (5,6 мільярда доларів) активів під опікою це звучить приблизно правильно. Близько 40% цих активів є частиною його рішення для стекінгу, яке разом із криптовалютною торгівлею значно сприяє його доходам. Однак у 2023 році компанія отримала збиток у розмірі 13 мільйонів швейцарських франків. Їй вдалося відновити це та більше у першому кварталі 2024 року з прибутком у 17,2 мільйона швейцарських франків.

Метою облігації є фінансування рішення кредитування цифрових активів, а облігація забезпечена надмірною заставою. З Circle як спонсором, емісія розраховується атомарно з використанням USDC як валюти розрахунків.

«Сприяючи цьому випуску токенізованих облігацій, ми надаємо брокерам і зберігачам інституційного рівня, таким як Bitcoin Suisse, які зберігають мільярди активів, можливість використовувати нашу передову технологію блокчейну, надійну правову базу та можливості забезпечення», — сказав Стефан Д. Мейєр, співавтор Засновник і CLO в Obligate.

Десятирічний Bitcoin Suisse планував стати банком, але відмовився від цієї стратегії, коли ціна біткойна підскочила минулого року. У результаті стратегічних змін у компанії є новий генеральний директор, один із її співзасновників, Андрій Майцен.

Тим часом Обов'язковий (раніше FQX) має рішення для токенізації для випуску векселів і облігацій. Партнерами стартапу є Credit Suisse і SIX, швейцарська фондова біржа. Минулого року SIX також вирішив інвестувати в Obligate разом із емітентом стейблкойнів Circle.

Obligate почав використовувати Hyperledger Fabric для випуску, але перейшов на загальнодоступні блокчейни більше двох років тому і тепер в основному використовує Polygon POS.

У березні Obligate організувала випуск облігацій для Metavisio (Thomson Computing). Він стверджує, що це був перший випуск цифрових облігацій для публічної компанії, який не залучав традиційних банків. Відзначаємо, що Siemens випустив публічну блокчейн-облігацію без використання ЦД. Проте облігацію Siemens організував німецький банк Hauck Aufhäuser Lampe Privatbank.


Source link

Поділіться своєю любов'ю