Біткойн до $1 млн після схвалення ETF? Прогнози ціни BTC сильно розходяться

Bitcoin (BTC) може не повернути 40 000 доларів США, незважаючи на зростання ажіотажу щодо спотового біржового фонду (ETF).

Під час останніх аналізів учасники крипторинку почали переглядати, наскільки оптимістичним є наратив ETF щодо цінової дії BTC.

Трейдер: «Не впевнений», ціна BTC сягне $42 000

Пил продовжує осідати на Сполучені Штати проти регуляторної бомби Binanceяка передбачає штраф у розмірі 4,3 мільярда доларів США та усунення Чанпена «CZ» Чжао з посади генерального директора.

Bitcoin впав до тижневого мінімуму у новинах, але швидке відновлення повернуло його майже до максимуму за 18 місяців протягом наступних 24 годин.

У той же час коментатори почали припускати, що примусові дії були своєчасним кроком, щоб прокласти шлях до першого спотового біткойн-ETF в США.

Довгий час очікувалося, що це стане переломним моментом для криптовалюти, але схвалення — хоч і далеко не гарантоване — може відбутися на початку січня 2024 року.

Тим не менш, не всі бачать схвалення, яке призведе до різкої параболічної реакції ціни BTC. Серед них популярний трейдер Bitcoin Jack, який у нещодавньому дописі X поставив під сумнів те, що BTC/USD навіть досягає 42 000 доларів.

«Я сказав 42 тис. Не впевнений, що ми більше туди дійдемо», – сказав він узагальнено 21 листопада.

Біткойн Джек пояснив, що тижневі новини Binance та ETF не змогли змінити динаміку ринку.

«Очікувалося, що будь-які чутки про резолюцію Binance проти США будуть більш оптимістичними, ніж відображає ціна (причини: позитивні для ETF, менша невизначеність для інвесторів, якщо буде резолюція), на додаток до загалом позитивних заголовків останніх тижнів (мінус Kraken, хоча багато це більша частина тієї самої попередньої мови репресій, яка переробляється), – продовжив він.

Представляючи потенційні цілі зниження, він зазначив, що, хоча рівні підтримки є «чистими», 30 000 доларів ще можуть повернутися в гру.

«Іноді те, що не відбувається, — це розповідь», — підсумував він.

«Підтримка HTF нижче — це чистий рівень покупки, якщо вона буде доступна. Потенційна вершина тут або інша нога до 42, підтримка приблизно 29-31».

Один спотовий Bitcoin ETF, $1 мільйон BTC?

Як повідомляє Cointelegraphінші останні прогнози зберігають низькі 30 000 доларів як зону відкату, частково завдяки там залишається ліквідність.

пов’язані: Ажіотаж щодо біткойн ETF повертається, оскільки «агресивна ставка» підвищує ціну BTC близько 38 тисяч доларів

У своєму останньому опитуванні в соціальних мережах Філбфілб, співзасновник торгового пакету DecenTrader, запитав підписників, чи може біткойн досягти $40 000 або $30 000 спочатку. Результатом став майже 50/50.

Тим часом, на протилежному полюсі проблеми ETF знаходиться Самсон Моу, генеральний директор фірми, яка займається впровадженням біткойнів Jan3.

У дописі X від 23 листопада він запропоновано що біткойн може досягти не тільки 1 000 000 доларів США за монету в результаті схвалення, але й що ходлери помилилися, прогнозуючи менше.

«Мені стало відомо, що деякі біткойнери не думають, що біткойн може досягти 1 000 000 доларів США за кілька днів/тижнів після того, як гроші ETF почнуть надходити», — написав він.

«Їх чекає приємний сюрприз».

1-годинний графік BTC/USD. Джерело: TradingView

BTC/USD торгувався на рівні 37 000 доларів США на момент написання, згідно з даними Cointelegraph Markets Pro і TradingView.

Ця стаття не містить інвестиційних порад чи рекомендацій. Кожне інвестування та торгівля пов’язані з ризиком, і читачі повинні провести власні дослідження, приймаючи рішення.