Біткойн-ETF не працюють уже тиждень — ось як у них справи

Щаслива п'ятниця. Криптоіндустрія місяцями покладала надії на довгоочікувану появу біткойн-ETF, які допоможуть їй вирватися з болісного ведмежого ринку та дозволять цифровим активам зайняти належне їм місце у світі основних фінансів. Ці ETF нарешті прибули минулого четверга. То чи мали вони успіх? Початковий шквал маркетингових обертів ускладнив це сказати, але тепер з’являються чіткі сигнали.

Що стосується ціни, біткойн фактично значно впав з моменту запуску, але це не означає, що ETF провалилися. Падіння сталося після шаленого зростання цін на криптовалюту, яке відбулося в очікуванні, що SEC схвалить новий продукт, тому нещодавнє падіння відображає очікуваний момент «продати новини». Тим часом, як повідомляється, ринок біткойн ETF вже є більш цінним, ніж срібло, оскільки ETF BlackRock вже залучає понад 1 мільярд доларів самостійно.

Більш інтригує те, що буде далі. Я розмовляв з Офелією Снайдер, чий 21.co допоміг підняти Bitcoin ETF Ark Invest, який був четвертим з 11 нових ETF з обсягом торгів у 2,7 мільйона доларів у четвер, щоб краще зрозуміти, куди йдуть справи. Вона стверджувала, що більша частина раннього руху пов’язана з органічною роздрібною торгівлею, і що ринок може очікувати набагато більше надходжень, коли фінансові радники почнуть рекомендувати біткойн-ETF своїм клієнтам.

За словами Снайдера, наразі ці консультанти можуть підняти трубку та виконати замовлення клієнта на акції біткойнів, але їм потрібно оцінити ринок, перш ніж активно вкладати їх у портфелі. Вона очікує, що це станеться в найближчі тижні та місяці, що підвищить попит і, звичайно, ціну. Очевидно, Снайдер тут не безстороння, але її теза має сенс.

Інша річ, яка стає очевидною через тиждень торгівлі Bitcoin ETF, це те, які з 11 нещодавно запущених ETF завойовують значну частку ринку. Хоча активи під управлінням частково розповідають про це, цей показник також може вводити в оману, оскільки деякі розміри фондів відображають, за словами Снайдера, принцип «принесіть власні активи» — це означає, що вони використовували власний капітал, щоб сприяти своїм запускам. . Це стосується лідерів категорії BlackRock і Fidelity, а також BitWise, яка була запущена разом із «початковим партнером», який вклав значні кошти.

Кращий спосіб оцінити ефективність нових ETF на ранній стадії – це щоденний обсяг торгів, і на цьому фронті BlackRock і Fidelity також перебувають у лідерах з обсягами 17,7 мільйонів доларів США та 9,7 мільйонів доларів США у четвер. Наступним був BitWise з 2,8 мільйона доларів, трохи випередивши Ark. Тим часом інші нові ETF (окрім Grayscale, який є особливим випадком) опублікували менше 10% цих обсягів, що викликає сумніви щодо їхньої довгострокової життєздатності.

Результатом усього цього є те, що довгоочікувані біткойн ETF є початковим успіхом, і, якщо такі оптимісти, як Снайдер, мають рацію, це лише початок.

Джефф Джон Робертс
jeff.roberts@fortune.com
@jeffjohnroberts

Ця історія спочатку була представлена ​​на Fortune.comSource link

Поділіться своєю любов'ю