Біткойн-фонди додали 2 мільярди доларів за найбільший тиждень для Crypto ETF з березня

Серед бурхливого тижня для цін на криптовалюту, Bitcoin Згідно з новим звітом CoinShares, біржові фонди (ETF) отримали депозити в BTC на суму майже 2 мільярди доларів.

Ціна Bitcoin впав нижче $69 000 у п'ятницю, після попереднього стабілізуючий наступний гарячіші, ніж очікувалося, дані про робочі місця від Міністерства праці США. І як біткойн, так часто також і решта криптовалютного ринку.

Весь цей час біткойн-ETF процвітали. Такі кошти колективно бачили Минулого тижня надходження біткойнів на суму 1,97 мільярда доларів, причому 3 червня стало третім за величиною щоденним надходженням в історії. Надходження – це кількість цифрових активів, що вносяться в біржові продукти, такі як ETF, і є результатом продажів, угод, покупок або бажання власників перемістити свої кошти в різні гаманці.

У 2024 році приплив біткойн-ETF склав майже 17 мільярдів доларів, причому більшість руху біткойнів відбувається в Сполучених Штатах.

Загалом, минулий тиждень був найкращим для криптофондів з березня, із загальним обсягом трохи більше 2 мільярдів доларів, переважна більшість яких надходила з фондів біткойнів. Це величезний стрибок із підрахунок за попередній тиждень лише 185 мільйонів доларів надходжень.

Ethereum фонди зафіксували надходження на загальну суму 69 мільйонів доларів США, тоді як минулого тижня Солана мав рух на суму 700 000 доларів США. За останні п’ять тижнів у криптофонди надійшло активів на суму 4,3 мільярда доларів, а обсяги торгів криптовалютними ETP зросли на 55% порівняно з попереднім тижнем.

«Надзвичайно те, що приплив спостерігався майже в усіх постачальників, із продовжуючим уповільненням відтоку від існуючих операторів», — написав CoinShares у своєму щотижневому блозі. «Ми вважаємо, що ця зміна настроїв є прямою відповіддю на слабші, ніж очікувалося, макродані в США, що підтверджує очікування зниження ставки монетарної політики».

Однак короткі біткойн-фонди, які роблять ставку на найбільший у світі криптоактив, спостерігали відтік третій тиждень поспіль. До п'ятниці інвестори вивели 5,3 мільйона доларів.

Це слідує новинам про те, що минулого четверга відкритий інтерес до біткойнів досяг нового піку в майже 38 мільярдів доларів. Поряд із зростанням співвідношення довгих і коротких акцій, здається, є позитивні припущення, що найближчими тижнями біткойн може досягти найвищої ціни за весь час після того, як у березні встановив високу позначку вище 73 700 доларів.

Це також пов’язано з очікуванням, що наступне зниження процентних ставок у США та Європі стимулюватиме приплив капіталу в ризикові активи.

Редаговано Ендрю Хейворд і Стейсі Елліотт

Відмова від відповідальності

Погляди та думки, висловлені автором, призначені лише для інформаційних цілей і не є фінансовими, інвестиційними чи іншими порадами.

Щоденний підсумок Інформаційний бюлетень

Починайте кожен день із головних новин прямо зараз, а також оригінальних функцій, подкастів, відео тощо.

Source link

Поділіться своєю любов'ю