Біткойн готується до відновлення до половини – Crypto Analyst — TradingView News

Ключові моменти:

  • Rekt Capital вважає, що поведінка біткойна до уповільнення відбудеться, незважаючи на вплив ETF.
  • Біткойн виконує відкат до половини за 14-28 днів до події половини.
  • Аналітик виявив, що перед параболічним рухом угору для BTC також відбудеться накопичення після хавлінгу.

За словами Rekt Capital, відомого криптоаналітика X, поточний бичачий цикл збереже фундаментальну тенденцію, яка передувала зниженню біткойна вдвічі, незважаючи на значний вплив ETF. Аналітик визнав, що нещодавно запущені ETF зіграли певну роль у розвитку ринку біткойнів. Тим не менш, він вважає, що буде відкат до половини, як і в попередніх бичачих циклах.

В одному зі своїх постів Rekt Capital передбачив, що біткойн залишиться за кілька днів до входу в «небезпечну зону». За його словами, небезпечна зона – це місце, де починається відкат до половини. Він використовував історичні дані, щоб пояснити, що біткойн виконує відкатки до уполовинення за 14–28 днів до події уполовинення.

Щоб додатково пояснити своє спостереження, відомий аналітик показав, що біткойн повернувся на 20% за кілька днів до удвічі 2020 року. Подібним чином перед подією халвінгу 2016 року флагманська криптовалюта впала на 40% після початкового зростання.

На момент публікації Rekt Capital до події вдвічі біткойна залишався 31 день, а піонерська криптовалюта відновилася на 11%. Згідно з даними з TradingView.

Відомий аналітик супроводив свій прогноз аналізом діаграми, який припускає, що біткойн може зазнати подальшого падіння ціни на фазі повторного накопичення після половини. Він також виявив, що накопичення після хавлінгу підготує найвищу криптовалюту до параболічного висхідного руху після хавлінгу.

На момент написання статті біткойн торгувався за 65 469 доларів на тлі загального простою ринку. Вплив нещодавно запущених ETF на поточну тенденцію зростання є значним, особливо у зв’язку з підвищенням BTC до нового ATH перед подією халвінгу. Це ситуація, з якою криптовалютний ринок не стикався до поточного циклу зростання.

Source link

Поділіться своєю любов'ю