Біткойн: історія показує, що BTC знову запрацює після…

  • Ціна BTC незначно змінилася за останні 24 години.
  • Ринкові індикатори натякали на ще кілька повільних днів.

Інвестори могли бути стурбовані останніми днями, як Біткоїни [BTC] ціна неодноразово коригувалась.

Однак вони не повинні втрачати надію, оскільки це може бути ще одна фаза повторного тестування, яка може закінчитися ще одним підвищенням.

Що підказує історія

Минулого тижня не спостерігалося високої волатильності з точки зору цінових дій BTC, оскільки вартість короля криптовалют змінювалася незначно. Подібна тенденція спостерігалася і за останню добу.

Відповідно до CoinMarketCapна момент написання статті BTC торгувався на рівні 64 796,66 доларів з ринковою капіталізацією понад 1,27 трильйона доларів.

Однак існували шанси, що ціна монети стане волатильною протягом наступних днів. Moustache, популярний криптоаналітик, нещодавно опублікував твіт згадуючи, як BTC перебував у фазі «повторного тестування».

Якщо взяти до уваги історію, BTC може незабаром почати зростати, оскільки монета стала бичачою, коли її ціна увійшла в подібну модель у 2017 та 2020 роках.

Таким чином, AMBCrypto перевірив показники біткойна, щоб побачити шанси того, що монета справді поштовхне зростання.

Однак показники виглядають ведмежими

Незважаючи на історичну тенденцію зростання, показники біткойна в ланцюжку продовжували виглядати ведмежими. Наприклад, згідно з нашим аналізом CryptoQuant, aSOPR був червоним даних.

Це означало, що більше інвесторів продавали з прибутком. У середині бичачого ринку це може вказувати на вершину ринку.

Його бінарний CDD дотримувався подібної тенденції, тобто рухи довгострокових власників за останні сім днів були вищими за середні. Якщо вони були переміщені з метою продажу, це може мати негативний вплив.

Біткойн aSORP ad Binary CDD були червоними

Джерело: CryptoQuant

Тим не менш, інші показники розповіли іншу історію. Обмінний резерв біткойна падав під час публікації, що вказувало на низький тиск продажу монети.

Крім того, його ставка фінансування та Коефіцієнт купівлі-продажу Taker був зеленим, що свідчить про те, що купівельні настрої домінували на ринку деривативів.

Попит на біткойн на ринку деривативів високийПопит на біткойн на ринку деривативів високий

Джерело: CryptoQuant

Потім AMBCrypto перевірив щоденний графік BTC, щоб дізнатися, у якому напрямку рухається монета.


Прочитайте Біткоїни [BTC] Прогнозування ціни 2024-25


Наш аналіз діаграми TradingView показав, що інвестори також можуть стати свідками ще кількох повільних днів, оскільки індекс відносної сили (RSI) рухається вбік поблизу нейтральної зони.

Індекс грошових потоків (MFI) також мав схожу тенденцію, що вказує на те, що ймовірність меншої волатильності цін є високою.

Джерело: TradingViewSource link

Поділіться своєю любов'ю