Біткойн коливається в районі 63 тисяч доларів, очікуючи дебюту Гонконгського спотового криптовалютного ETF

  • Криптовалюти втратили свій приріст у вихідні дні, і ринковий індекс CoinDesk на широкому ринку впав на 3% за останні 24 години.

  • У вівторок вранці розпочнеться торгівля першою партією спотових ETF для біткойнів та ефірів, зареєстрованих у Гонконзі.

  • Керівник управління цифровими активами ChinaAMC сказав, що пропозиції будуть корисними для цін на криптовалюту, покращуючи ліквідність і розширюючи участь.

Крипторинки були нижчими за всіма напрямками: біткойн {{BTC}} коливався біля 63 000 доларів США, оскільки майбутній дебют спотового біржового фонду (ETF) у Гонконзі не викликав ажіотажу серед інвесторів.

BTC знизився протягом дня з 64 000 доларів на вихідних, ненадовго знизившись до 61 800 доларів, перш ніж відновитися майже до 63 000 доларів у другій половині дня в США. Найбільша криптовалюта за ринковою вартістю нещодавно перейшла з рук в руки на рівні 63 000 доларів, знизившись приблизно на 1% за останні 24 години, тримаючись краще, ніж на широкому ринку Ринковий індекс CoinDesk (CD20), який втратив 3% за той самий період.

Більшість великих альткойнів також втратили свій прибуток у вихідні дні: ефір {{ETH}}, solana {{SOL}}, доджкойн {{DOGE}} впали на 4%-6%.

Останні кілька тижнів криптографічні ринки дрейфували вбік через відсутність потужного інвестиційного наративу, який би стимулював ціни, охолодження через рекордне підвищення цін на BTC минулого місяця та шаленство альткойнів і мемкойнів. CoinDesk Bitcoin і Індикатори тренду ефіру обидва залишаються нейтральними, вказуючи на ринок без чіткого напрямку.

Незважаючи на те, що спотові біткойни та ефірні ETF у Гонконзі розпочнуть торгувати у вівторок вранці за місцевим часом, майбутній дебют не викликав такого ж очікування напередодні події, як лихоманка, яка передувала спотовим біткойн ETF у США. Примітно, що ціна BTC майже подвоїлася протягом трьох місяців до дебюту 11 січня, а значні надходження допомогли підняти BTC до $73 000 у березні.

Детальніше: Вхідні спотові біткойн-ETF у Гонконзі можуть стати «великою справою». Ось що кажуть аналітики

Як повідомляється, всупереч приглушеному очікуванню керівник ChinaAMC – одного з трьох емітентів нових спотових ETF, зареєстрованих у Гонконзі. сказав під час прес-брифінгу що перший день випуску акцій може перевищити 125 мільйонів доларів дебюту в США, посилаючись на початкове фінансування нових продуктів.

«Я дуже впевнений, що початковий масштаб лістингу спотового ETF віртуальних активів Гонконгу може перевищити масштаб емісії в перший день Сполучених Штатів», — сказав Чжу Хаокан, керівник відділу управління цифровими активами та сімейного багатства.

Уейн Хуанг, голова відділу ETF та опіки на криптобіржі OSL, сказав, що біржа завершила перший день збору коштів для двох нових пропозицій, і підтвердив прогноз Haokang.

«Судячи з цифр, транзакції справді набагато перевищують приплив капіталу біткойн-спотового ETF США в перший день торгів», — сказав Хуан.

Хаокан також сказав, що ETF будуть корисними для цін на криптовалюту, оскільки пропозиції забезпечують більше ліквідності на ринках цифрових активів, розширюють канали фінансування та участь.

Source link

Поділіться своєю любов'ю