Біткойн: короткострокові власники отримують готівку


  • Короткострокові власники BTC почали продавати свої активи заради прибутку.
  • Майнери в мережі Bitcoin продовжували тримати свої монети

як Bitcoin [BTC] продовжував консолідуватися у вузькому діапазоні цін, аналіз біржової активності провідної монети показав зростання надходжень від короткострокових власників.

Це свідчить про те, що власники BTC, які тримали BTC менше шести місяців, почали заробляти на нещодавньому прибутку, сприяючи поточній стагнації ціни на рівні 35 000 доларів.

У недавньому звітпсевдонім CryptoQuant аналітик Crazzyblockk зазначив:

«Тиск продажу з боку цих категорій може бути основною причиною нещодавньої волатильності цін і зниження ціни біткойна».

З іншого боку, кити застосували інший підхід. Сумно відомі своєю стійкістю до різних цінових циклів, нещодавнє зростання цін не відрізнялося.

Згідно з даними AMBCrypto, отриманими від CryptoQuant, показник Exchange Whale Ratio (EWR) BTC, який спостерігався за семиденним ковзним середнім, мав тенденцію до зниження з 5 жовтня.

Цей показник вимірює частку надходжень BTC на біржі, які надходять з китових адрес. Коли EWR активу зростає, це свідчить про те, що його китові адреси надсилають значну кількість токенів на біржі, що може бути ознакою того, що вони продають свої активи.

І навпаки, коли EWR активу знижується, це означає, що кити не надсилають багато токенів на біржі.

За даними CryptoQuant, EWR BTC впав на 2% за останній місяць на рівні 0,0,383.

Джерело: CryptoQuant

Як шахтарі відреагували на нещодавній мітинг

Незважаючи на те, що BTC обмінювався з найвищою ціною за останній рік на момент публікації, майнери в мережі продовжували тримати свої монети. Погляд на показник потоку майнера до обміну монети на 30-денному малому ковзному середньому підтвердив це.

Цей показник вимірює кількість BTC, що надходить від майнерів до бірж. Коли цей показник зростає, це означає, що майнери продають більше BTC, ніж видобувають.

З іншого боку, коли він знижується, це свідчить про те, що майнери в мережі надсилають менше монет на біржі в очікуванні подальшого зростання цін.


Ваше портфоліо зелене? Перевірте Калькулятор прибутку BTC


На момент публікації значення цього показника становило 443,32, знизившись на 27% з початку жовтня.

Джерело: CryptoQuant

Крім того, протягом того ж періоду резерв майнерів BTC, який вимірює кількість монет, що зберігаються в гаманцях афілійованих майнерів, зріс. Це показало, що, незважаючи на нещодавнє зростання цін, майнери утримували свої монети замість того, щоб продавати, щоб отримати прибутки.

Джерело: CryptoQuant

Source link

Поділіться своєю любов'ю