Біткойн-лихоманка досягає свого піку з наближенням халвінгу!


11:48 ▪
3
хв читання ▪ по
Едді С.

В атмосфері повсюдної ейфорії біткойн стрімко зростає від одного рекорду до іншого, досягнувши символічного порогу в 71 000 доларів 1 квітня 2024 року. Однак це стрімке зростання приховувало глибинні сили, які врешті-решт змінили колоду. Гаряче очікування навколо майбутнього халвінгу, призначеного на 21 квітня, викликало найсміливіші спекуляції на ринках. Але біткойн щойно пережив раптове падіння, нагадуючи всім про внутрішню волатильність цієї криптовалюти.

Ажіотаж на крипторинку

Крипторинок кипить, а галас у ЗМІ навколо неминучого халвінгу біткойна лише розпалює вогонь загального ентузіазму. The індекс страху та жадібності потрапив у зону надзвичайної жадібності, отримавши 79 балів. Загальна ринкова капіталізація підскочила на 2,1% і досягла 2,827 трильйона доларів лише за 24 години. Тим часом масові ліквідації перевищують 108 мільйонів доларів, що відображає вулканічний характер торгів. Безсумнівно, трейдери шалено позиціонують себе в очікуванні майбутніх коливань.

Ставки на біткойн після халвінгу

Незважаючи на відчутну ейфорію, кмітливі інвестори уважно стежать за важливими макроекономічними даними, які будуть надходити. Дійсно, довгоочікувана промова про інфляцію, виголошена минулого тижня, могла пом'якшити навколишній запал. Проте досить оптимістичні коментарі голови ФРС тоді передбачали сприятливий результат для американської економіки. За словами Пауелла, «безумовно, можливо» уникнути рецесії. Але спекуляції щодо наслідків скорочення вдвічі для попиту та пропозиції біткойнів нестримні.

Découvre notre інформаційний бюлетень gratuite
Ce lien utilize un program d'affiliation

Хоча халвінг більше не є новинкою, його потенційний вплив на ціну біткойна залишається постійним джерелом гарячих дискусій. Деякі експерти прогнозують вражаючий сплеск після різкого скорочення пропозиції нових біткойнів. Інші, більш обережні, говорять про типовий сценарій фінансового ринку «купуй чутки, продавай новини». У будь-якому випадку, всі очі прикуті до бірж криптовалют в очікуванні фатального дня. Такі біржові гіганти, як Coinbase і Binance, безумовно, запланували спеціальні торгові операції з цієї нагоди.

У цьому безпрецедентному божевілля біткойн приковує увагу, як рідко раніше. Але нещодавнє падіння служить нагадуванням про те, що структурна волатильність крипторинок може швидко розвіяти навколишню ейфорію. Лише найдосвідченіші та терплячі інвестори переможуть у грі цього історичного халвінгу. Без сумніву, найближчими тижнями нас чекають нові сюрпризи на бурхливих ринках криптовалют.

Збільште свій досвід роботи з Cointribune за допомогою нашої програми «Читайте, щоб заробити»! Заробляйте бали за кожну прочитану статтю та отримуйте доступ до ексклюзивних винагород. Зареєструйтеся зараз і почніть отримувати переваги.

Едді С. аватарЕдді С. аватар

Едді С.

Le monde évolue et l'adaptation est la meilleure arme pour survivre dans cet univers ondoyant. Менеджер спільноти crypto à la base, je m'intéresse à tout ce qui touche de près ou de loin à la blockchain et ses dérivés. Dans l'optique de partager mon expérience et de faire connaître un domaine qui me passionne, rien de mieux que de rédiger des articles informatifs et décontractés à la fois.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Погляди, думки та думки, висловлені в цій статті, належать виключно автору, і їх не слід сприймати як інвестиційні поради. Проведіть власне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.Source link

Поділіться своєю любов'ю