Біткойн має «ідеальну кореляцію» з потоками ETF: стратег

біткойн (BTC-USD) удвічі, подія, яка відбувається раз на чотири роки ділить винагороди за видобуток біткоїнів і обмеження кількості біткоінів в обігу, відбулися на вихідних. Головний ринковий стратег FS Investments Трой Гаєскі оцінює це прибуток, який може прийти до цін на біткойн після зниження вдвічі і більше інвесторів використовують криптовалюту у своїх портфелях.

«Класично, коли у вас обмежена нова пропозиція… а попит залишається постійним, ви отримуєте вищі ціни. Біткойн — це неймовірно циклічний актив, ми очікували б більшого зростання», — розповідає Гаєскі Morning Brief. «Однак застереження: усім незрозуміло, яка частка цього зростання враховується, тому що у вас були потоки ETF, схвалення, сплеск, і ви вже досягли нових максимумів до удвічі, чого ніколи раніше не робили. …”

Хочете дізнатися більше про халвінг біткойнів? Перегляньте це відео від Yahoo Finance для короткого пояснення: Халвінг біткойна: пояснення

Щоб отримати більше експертної інформації та останні дії на ринку, натисніть тут щоб переглянути цю повну серію Morning Brief.

Автор цього допису Люк Карберрі Моган.

Стенограма відео

Біткойн, ми повинні поговорити про це на гарячу секунду тут. Відбуваючись у п’ятницю, це явище відбувається приблизно кожні чотири роки. Звичайно, 210 000 блоків, які тут потрібно створити. Мені потрібно знати, з вашої точки зору, наскільки ще попутний вітер створює деякі ціни на біткойни зараз, і як ви це оцінюєте.

ТРОЙ ГАЙЕСКІ: Так, класично, коли у вас обмежена нова пропозиція, а попит залишається постійним, ви отримуєте вищі ціни. Отже, біткойн є неймовірно циклічним активом. Ми очікували б більшого зростання. Застереження, однак, полягає в тому, що всім незрозуміло, яка частина цього зростання вже врахована, оскільки у вас були потоки ETF, схвалення, сплеск, і ви вже досягли нових максимумів до уполовинення, яке ніколи раніше не робилося .

Отже, з нашої точки зору, ми очікуємо подальшого зростання. Однак ви повинні бути обережними з волатильністю. Знову ж таки, запам’ятайте термін «незручні рівні ризику». Якщо ви не можете терпіти просадку на 10%, 15%, 20%, то, ймовірно, не варто інвестувати. Але я був би здивований, якщо ми не досягнемо 50% до 100% протягом наступного року.

Коли ви говорите про цей каталізатор у майбутньому, що це буде для того, щоб досягти цих рекордів за всі часи?

ТРОЙ ГАЙЕСКІ: Тож я думаю, що це дуже залежить від того, чи будуть потоки ETF залишатися позитивними. Після схвалення ETF це майже ідеальна кореляція. Коли надходять потоки, і маркетингова машина Уолл-стріт може залучити новий капітал, біткойн зростає. Коли є відтоки, він виправляється або йде в інший бік. Тож це дуже важко передбачити, але можна подумати, що в міру того, як впровадження буде дедалі більше, принаймні буде достатньо потоків, щоб поглинути нову пропозицію, а потім деякі, які призведуть до зростання ціни.

Крім того, коли ми думаємо про деякі інші ETF, які потенційно можуть бути розміщені цього року, чи вважаєте ви, що існує якась велика різниця в кількості людей, які бажають або продовжують вкладати гроші в біткойн, порівняно з ETF, які були висунуті, як Ethereum, або деякі інші альткоїни.

ТРОЙ ГАЙЕСКІ: Так, я думаю, що біткойн дуже відрізняється, тому що він дійсно був інституціоналізований в минулому циклі, тобто завжди була можливість залучити капітал від, назвемо це, криптоспільноти. Я думаю, коли ви говорите про інші криптовалюти, наприклад Ethereum, точиться багато дискусій щодо того, збирається Солана їсти їхній обід чи ні. У цьому циклі ваші результати дуже розчаровують. І я просто не бачу такого ж ступеня інституційного впровадження, як у вас з біткойнами. Оскільки, зрештою, біткойн – це важкі гроші, це захист від інфляції. Це урядове страхування від марнотратства, яке приймає все більше і більше установ.

Трой, радий бачити тебе особисто.

ТРОЙ ГАЙЕСКІ: Чудово також бути тут. Так Так.

Трой Гаєскі, який є головним ринковим стратегом FS Investment. І програмна нотатка, яка також стосується Троя. Сьогодні вранці, яскраво та рано, о 8:00, Yahoo Finance запустила наш абсолютно новий подкаст The Opening Bid. Трой Гаєскі приєднався до нашого виконавчого редактора Браяна Соцці та розповів про ринки та технології. Щопонеділка та щоп’ятниці о 8:00 ранку на східний схід дивіться відкриття ставки з Браяном Соцці.

Source link

Поділіться своєю любов'ю