Біткойн може досягти $47 000 до кінця листопада, каже співзасновник SynFutures

За словами Рейчел Лін, співзасновниці багатоланцюгової децентралізованої біржі SynFutures, ціна біткойна може досягти 47 000 доларів до кінця листопада.

«Минулий тиждень зміцнив репутацію жовтня як «Uptober», коли вартість біткойна зросла майже на 29%, – сказав Лін у заяві, поширеній The Block. «Ще більш цікавим є те, що, коли ми дивимося на історичні дані, листопад, як правило, навіть кращий, ніж жовтень, із середньою прибутковістю понад 35% у біткойнах. Якби цей листопад приніс подібну прибутковість, ми могли б побачити, що BTC досягне близько 47 000 доларів. “

За словами Ліна, окрім зростання цін, на крипторинку також спостерігається зростання кількості користувачів і транзакцій, що є ще одним позитивним знаком для екосистеми.

«Вечірка биків» триває

За словами співзасновника SynFutures, особливо варто відзначити сплеск спотового обсягу з помітним збільшенням великих транзакцій, що перевищують 100 000 доларів США.

«Це чіткий показник підвищеного інституційного інтересу, оскільки великі гравці, схоже, зміцнюють свої позиції в цифрових активах, зокрема в біткойнах», — сказав Лін. «Якщо ми подивимося на приплив активів минулого тижня, то побачимо значне зростання, коли в сектор надійшло майже 325 мільйонів доларів, майже 300 мільйонів доларів з яких пішло на біткойни».

Дані про опціони також відображають позитивні настрої ринку. «Станом на 3 листопада двома найкращими опціонами з найбільшим відкритим інтересом є 40 000 грудня колл і 45 000 грудня колл. Навіть 50 000 грудня колл опціон має понад 5 000 BTC відкритого інтересу», — зазначив Лін. «Це свідчить про те, що велика кількість людей готова посперечатися, що біткойн через два місяці буде значно вищим, ніж сьогодні».

Хоча короткострокові показники імпульсу індексу відносної сили досягають рівнів перекупленості є негативним знаком, «довгострокові перспективи виглядають яскравими», сказав Лін.

Ціна біткойна зросла на 2,1% за останній тиждень і на 25,9% за останній місяць, повідомляє The Block’s. дані про ціни. Зараз він торгується на рівні 34 750 доларів США.

Минулого місяця, SynFutures зібрав 22 мільйони доларів у раунді фінансування серії B під керівництвом Pantera Capital, додавши, що вона відкрита до ідеї запуску рідного токена в майбутньому.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю