Біткойн може обвалитися ще більше! Ось єдина умова для розвороту тренду.


Чт, 20 червня 2024 р. ▪
3
хв читання ▪ по
Люк Хосе А.

Шторм продовжує вражати ринок біткойнів, масовий спотовий відтік ETF похитує довіру інвесторів. Протягом тижня майже 879 мільйонів доларів залишили фонди біткойнів, що ставить під сумнів майбутню стабільність основної криптовалюти. На думку експертів, ключовий фактор може змінити цю тривожну тенденцію.

Крах біткойна: ключові цифри, які варто знати

В останні дні, біткойн зазнав помітного падіння, що коливається між 65 500 і 64 000 доларів США. Ця нестабільність значною мірою пояснюється чистий відтік спотових біткойн ETF США, який лише за два дні досяг майже 300 мільйонів доларів. З початку минулого тижня ці чисті відтоки склали 879 мільйонів доларів. Найбільший відтік був зафіксований фондом FBTC Fidelity з 175 мільйонами доларів, за ним слідує фонд GBTC від Grayscale Investments з 65 мільйонами доларів.

Ця тенденція продажу серед інституційних інвесторів посилилася після того, як Федеральна резервна система зайняла більш обмежувальну позицію, ніж очікувалося. У результаті ціна біткойна впала на 6% за останні сім днів, що похитнуло довіру інвесторів. Торгівці деривативами також зазнали збитків: за останні 24 години ліквідація склала близько 32 мільйонів доларів, у тому числі 20 мільйонів доларів у довгих позиціях.

Розворот тренду біткойна: ключі до потенційного відновлення

Згідно з повідомленням відділу торгівлі BRN, розворот тренду біткойна може статися, якщо приплив ETF перевищить відтік. Наразі тенденція більшою мірою спрямована на продаж, що продовжує тиснути на ціну біткоїна. BRN також зазначає, що позиція Дональда Трампа, яка підтримує видобуток корисних копалин, може принести користь американським шахтарям, зокрема, запровадивши більш енергоефективне обладнання.

Майнери біткойнів також відчули тиск, продавши свої активи, щоб фінансувати свою діяльність і оновити своє обладнання. Зменшення резервів майнерів у поєднанні зі зниженням хеш-прайсу та хешрейту свідчить про зниження загальної потужності майнінгу. Аналітики BRN відзначають, що якщо біткойн впаде нижче позначки в 64 000 доларів, це може спровокувати передчасний ведмежий ринок.

Ринок біткойнів знаходиться на критичному етапі, с масовий відтік фондів ETF і тривалий тиск збуту. Інвестори залишаються обережними, спостерігаючи за потенційним каталізатором розвороту тенденції. Подальший розвиток залежатиме від шахтарів і урядової політики. Наразі ринок залишається нестабільним, тому інвесторам рекомендується бути обережними.

Збільште свій досвід роботи з Cointribune за допомогою нашої програми «Читайте, щоб заробити»! Заробляйте бали за кожну прочитану статтю та отримуйте доступ до ексклюзивних винагород. Зареєструйтеся зараз і почніть отримувати переваги.

Натисніть тут, щоб приєднатися до програми «Читайте, щоб заробити» та перетворите свою пристрасть до криптовалюти на винагороду!

Аватар Люка Хосе ААватар Люка Хосе А

Люк Хосе А.

Diplomé de Sciences Po Toulouse et titulaire d'une консультант із сертифікації blockchain délivrée par Alyra, j'ai rejoint l'aventure Cointribune en 2019. Convaincu du potentiel de la blockchain pour transformer de nombreux secteurs de l'économie, j'ai pris l' Engagement de sensibiliser et d'informer le grand public sur cet écosystème en constante évolution. Mon objectif est de permettre à chacun de mieux comprendre la blockchain et de saisir les opportunités qu'elle offre. Je m'efforce chaque jour de fournir une analyzable de l'actualité, de décrypter les tendances du marché, de relayer les dernières innovations technologiques et de mettre en perspective les enjeux économiques et sociétaux de cette révolution en marche.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Погляди, думки та думки, висловлені в цій статті, належать виключно автору, і їх не слід сприймати як інвестиційні поради. Проведіть власне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.Source link

Поділіться своєю любов'ю