Біткойн може сягнути 150 000 доларів до 2025 року, каже колишня ведмежа фірма з Уолл-стріт

Згідно з новим прогнозом інвестиційної дослідницької компанії Bernstein, ціна біткойна може зрости до 150 000 доларів до 2025 року.

У примітці для клієнтів у вівторок аналітик Bernstein Гаутам Чугані висловив оптимізм щодо можливого схвалення біржового фонду біткойнів (ETF) Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) протягом наступних двох років.

Згідно з повідомленням від CNBCЧхугані написав у примітці, що, на його думку, SEC, ймовірно, схвалить біткойн-ETF у першому кварталі 2024 року. Його прогноз перегукується з прогнозом аналітиків JP Morgan, які кажуть, що ймовірність того, що інвестори отримають фонд BTC, становить 90%. до 10 січня.

У 2018 році Bernstein, як і більшість інших компаній з Уолл-стріт, виключили BTC як інвестиційний актив. Але компанія все ще звертала увагу, відстежуючи Компанії з видобутку біткойнів та опублікування його власне взяти на зараження які поширювалися від фірми до фірми в середині 2022 року.

Тепер, за словами фірми, біткойн ETF вперше дозволить звичайним інвесторам отримати доступ до BTC безпосередньо зі своїх портфелів за допомогою інвестиційного продукту, який регулюється SEC. На даний момент єдиним подібним продуктом є Grayscale Bitcoin Trust (GBTC), на який припадає близько 3% непогашеної пропозиції BTC.

Цільовий показник у 150 000 доларів США майже в п’ять разів перевищує поточну ціну біткойна (близько 34 000 доларів США) і більш ніж удвічі перевищує історичний максимум у 67 000 доларів США з листопада 2021 року. Якщо цей високий прогноз Бернштейна здійсниться, це означатиме значний поворот криптовалюти після її стрімкого розпродажу минулого року. .

Останнім часом біткойн зріс, досягнувши 35 000 доларів минулого тижня вперше з травня 2022 року. Інвестори все більше сподіваються, що SEC схвалить біткойн ETF після відмови оскаржувати рішення суду за позовом Grayscale. Однак голова SEC Гері Генслер дуже критично ставився до криптоіндустрії, тому залишається невідомим, чи приймуть регулятори біткойн ETF.

Бернстайн також зазначив майбутній “удвічі” Подія 2024 року допоможе підвищити ціну BTC, витісняючи неефективних майнерів. Фірма розпочала охоплення кількох Майнінгові акції BTCочікуючи, що ті, хто вижив, побачать значні здобутки.

Примітка редактора: ця стаття була написана за допомогою ШІ. Відредаговано та перевірено фактами Стейсі Елліотт.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю