Біткойн ненадовго перевищив 37 тисяч доларів на тлі ринкового оптимізму щодо незавершених схвалень спотових ETF

Bitcoin (BTC) ненадовго перевищив позначку в 37 000 доларів США вперше за 18 місяців, оскільки ширші ринки відображають оптимізм щодо очікуваного затвердження спотових біржових фондів BTC (ETF) у Сполучених Штатах.

Дані з кількох платформ ринку криптовалют, у тому числі Cointelegraph Markets Pro і TradingViewпоказав, що BTC/USD досяг 37 073 доларів США о 7:47 ранку за східним часом 9 листопада, перш ніж повернутись нижче позначки.

Невдовзі ф’ючерси на біткойн також торгувалися понад 37 000 доларів США, а ціна на Чиказькій товарній біржі (CME) досягла 37 450 доларів США о 5:22 ранку за східним часом.

Майбутня ціна BTC на CME. Джерело: CNBC

Останній сплеск ціни біткойна відбувся приписується до потенційного затвердження 12 окремих спотових біткойн ETF протягом наступного тижня. За словами аналітиків Bloomberg ETF Джеймса Сейффарта та Еріка Балчунаса, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) має вікно до 17 листопада, щоб схвалити низку гучних пропозицій від відомих менеджерів фондів США.

Незважаючи на те, що навколо потенційного схвалення цих довгоочікуваних продуктів BTC багато шуму, обидва аналітики також зазначив, що там може бути час затримки на місяць або більше, перш ніж ці пропозиції фактично запустяться.

Тим часом Grayscale, найбільший менеджер криптовалютних активів у США, також, як повідомляється, безпосередньо залучив SEC до перетворення свого Grayscale Bitcoin Trust на спотовий Bitcoin ETF. США ще не отримали схвалення спотового Bitcoin ETF, який дозволить інвесторам отримати непрямий доступ до фінансового продукту, який фізично підтримується BTC.

Журнал: Правда про революцію біткойнів на Кубі: звіт про події