Біткойн нерухомо, оскільки ФРС зберігає процентні ставки як є

У той час як більшість інших цифрових монет і акцій впали після в основному очікуваної сьогоднішньої новини про те, що Федеральна резервна система залишить процентні ставки там, де вони є, біткойн залишився стійким.

Bitcoin (BTC)найбільший цифровий актив за ринковою капіталізацією, зараз торгується за понад $43 471 за монету, відповідно до CoinGecko. Це рух менше ніж на 1% за 24 години. За тиждень він зріс майже на 9%.

Центробанк США вчетверте поспіль вирішив залишити курсову політику незмінною.

«Під час розгляду будь-яких коригувань цільового діапазону ставки по федеральних фондах Комітет ретельно оцінюватиме вхідні дані, перспективи розвитку та баланс ризиків», — йдеться в заяві банку.

«Комітет не очікує, що буде доцільно зменшити цільовий діапазон, доки він не отримає більшої впевненості в тому, що інфляція стабільно рухається до 2 відсотків».

На прес-конференції після цієї заяви голова Пауелл сказав, що ФРС не обов’язково скоротить процентні ставки, сказавши: «Ми ще не оголошуємо про перемогу».

«Ми хочемо бачити більше хороших даних», — сказав він, додавши, що їм потрібно «побачити більше доказів того, що ми знаходимося на стійкому шляху до 2% інфляції».

Ethereum (ETH) постраждав сильніше після оголошення — зараз він впав на 1,5% за 24 години за ціною 2339 доларів США. Більшість із 20 найпопулярніших цифрових монет і токенів зазнали незначного впливу на новини.

Раніше біткойн здебільшого змінювався разом із акціями США, які впали після оголошення, але цього разу він був значною мірою врахований.

Керівник дослідницького відділу CoinShares Джеймс Баттерфілл сказав, що коментарі Пауелла були «трохи більш агресивними, ніж очікувалося», але що падіння технологічних і банківських акцій було «більш драматичним», ніж біткойн.

«Ми вважаємо, що інфляція знову стане стабільною в лютому та березні, зумовлена ​​постійним зростанням ринку праці, що відкладе ймовірність зниження процентної ставки до кінця року», — додав Олівер Руст, керівник відділу економічних даних. агрегатор Truflation.

S&P 500 впав майже на 1% після публікації заяви; Dow Jones Industrial Average впав на 0,1%. А Nasdaq впав більш ніж на 1% після прес-конференції.

ФРС почала агресивно підвищувати ставки, намагаючись контролювати високу інфляцію за 40 років. Жорсткість негативно вплинула як на акції, так і на криптовалюту як «ризиковані активи».

З тих пір BTC став більш незалежним. Але інші цифрові активи вважаються більш ризикованими.

Цю статтю оновлено, щоб включити коментарі від Butterfill. Під редакцією Райана Озави.

.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю