Біткойн падає через ставки ФРС на зниження ставки та охолодження попиту на ETF

(Bloomberg) — Біткойн впав на тлі охолодження попиту на спеціалізовані біржові фонди США та падіння ставок на більш м’яку монетарну політику Федерального резерву.

Найбільш читані від Bloomberg

Цифровий актив впав на цілих 5,3%, перш ніж зменшити падіння до 66 920 доларів США станом на 7:15 ранку вівторка в Лондоні. Токени, які раніше віддавали перевагу натовпу мемів, такі як Pepe і dogwifhat, також впали, внаслідок чого кількість менших цифрових активів знизилася найбільше за два тижні.

Стрімке зростання криптовалют цього року втрачає силу, оскільки тривалий тиск на ціни в США спонукає інвесторів стримувати ставки на зниження процентної ставки ФРС, зміцнюючи прибутковість казначейства та долар. Це більш складний фон для спекулятивних куточків глобальних ринків, таких як сектор цифрових активів.

Зміни у поглядах на ФРС впливають на «крипто, де на початку тижня спостерігається розпродаж — жоден сектор не зачеплений, особливо ті, де ціни перевершують біткойни за останні шість місяців, наприклад меми», — сказав Стефан. von Haenisch, керівник відділу торгівлі OSL SG Pte.

Біткойн впав приблизно на 10% після досягнення піку в 73 798 доларів у середині березня. Потік щоденних надходжень у американські спот-біткойн-ETF зменшився, обтяжуючи найбільший цифровий актив. Згідно з даними, зібраними Bloomberg, у понеділок інвестори отримали чисті 86 мільйонів доларів із пакету з 10 продуктів, які залучили близько 12 мільярдів доларів з моменту запуску 11 січня.

Крипторинок виглядав «слабким» протягом останніх 12 годин після останніх економічних даних США, сказав Річард Галвін, співзасновник DACM.

Цифри показали, що виробництво в США неочікувано зросло вперше з вересня 2022 року, а витрати на виробництво зросли. Після опублікування звіту сума пом’якшення ФРС, врахована в своп-контрактах на цей рік, знизилася приблизно до 65 базисних пунктів — менше, ніж прогнозували політики.

Постачання нових токенів біткойн планується скоротити вдвічі цього місяця, що відбувається кожні чотири роки, і деякі трейдери вважають це підтримкою для криптовалюти. Інші стверджують, що подальших здобутків буде важко досягти, враховуючи, що з початку 2023 року токен зріс у чотири рази.

Найбільш читані з Bloomberg Businessweek

© Bloomberg LP, 2024

Source link

Поділіться своєю любов'ю