Біткойн падає, оскільки акції технологічних компаній падають

Фото: Дадо Рувіч (Reuters)

Біткойн впав нижче 64 000 доларів у четвер вранці, оскільки акції технологічних компаній продовжували падати. Флагманська криптовалюта в середині ранку торгувалась близько 63 240 доларів із падінням понад 2,5%.

Зниження ціни відбувається через тиждень фаза халвінгу Bitcoin, який розділив винагороду для майнерів з 3,125 біткойна до 6,25. Вершина криптовалюта святкувала фазу пост-хавлінгу на початку цього тижня. Тепер, криптовалюта втратила майже 10% своєї вартості за місяць.

Зниження ціни біткойна в основному пов’язане з втратами основних американських технологічних акцій, які були спровоковані слабкими звітами про прибутки від Meta та IBM. Вранці, Акції Meta втратили понад 12%поки Акції IBM впали більш ніж на 8%. Очікується, що Microsoft і материнська компанія Google Alphabet опублікують звіти про прибутки після закриття ринку в четвер. Їхні акції в середині ранку впали на 4,4% і 2,5% відповідно.

Біткойн зазвичай слідкує за рухом американських технологічних акцій, оскільки обидва вони вважаються високоприбутковими інвестиціями та пов’язані з розвитком технологій майбутнього. Крім того, біткойн і технологія блокчейн стали більш популярними завдяки залучення великих компаній, таких як BlackRockа також запуск спотових Bitcoin ETF.

Ведмежі настрої поширилися на крипторинку після того, як ціна біткойна впала, що призвело до світова капіталізація ринку криптовалют впала на 2,16% до 2,35 трильйона доларів. Ефір, друга за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, впав на 2,6%, коливаючись близько 3100 доларів. Solana втратив майже 6%, торгуючись близько 145 доларів в середині ранку. Найпопулярніша мем-койна Dogecoin втратила 3,5% у вартості, торгуючись на рівні $0,14, за даними CoinMarketCap.

Source link

Поділіться своєю любов'ю