Біткойн перетинає 62 тисячі доларів, але чи варто побоюватися розвороту?


  • Ціна BTC незначно зросла за останні 24 години.
  • Довгострокова активність власників здавалася ведмежою, натякаючи на корекцію ціни.

Bitcoin [BTC] йому вдається підтримувати зростання, оскільки його денний графік залишається зеленим. Однак ключовий показник BTC досяг такого рівня, який свідчить про високу ймовірність корекції ціни.

Чи повинні інвестори бути обережними, приймаючи рішення щодо BTC?

Біткойн-інвестори в прибутку!

Протягом останнього тижня інвестори BTC отримали величезні прибутки, оскільки ціна короля криптовалюти зросла більш ніж на 20%. Насправді за останні 24 години вартість монети зросла, що дозволило BTC перевищити позначку в 62 тисячі доларів.

Траєкторія зростання виглядала надзвичайно багатообіцяючою та натякала на те, що день, коли BTC зможе досягти свого попереднього ATH у 69 тисяч доларів, недалекий.

На момент написання BTC був торгівля на рівні 62 151,15 доларів з ринковою капіталізацією понад 1,22 трильйона доларів. Ситуація з BTC виглядала досить оптимістично, оскільки монета мала сильний рівень підтримки.

Алі, популярний криптоаналітик, нещодавно розкрив у a твіт що BTC тримається над величезною стіною підтримки, з 1 мільйоном адрес, які купують понад 671 000 BTC у ціновому діапазоні від 60 334 до 62 155 доларів. Це свідчить про те, що падіння BTC нижче 62 тисяч доларів навряд чи відбудеться.

Чого очікувати від BTC?

Оскільки вищезазначені дані виглядали позитивними, AMBCrypto переглянув показники BTC, щоб дізнатися, чого очікувати.

Наш аналіз CryptoQuant даних показали, що обмінний резерв BTC падає, що означає високий тиск з боку купівлі. Це ж почуття було підтверджено й іншими показниками.

Наприклад, премія Coinbase була високою, що свідчить про те, що купівельні настрої домінували серед американських інвесторів.

Джерело: CryptoQuant

Однак не все було ідеально. На момент преси BTC індекс страху та жадібності було показання 80, що вказує на високу жадібність на ринку.

Щоразу, коли показник досягає цього рівня, це означає, що ймовірність корекції ціни є високою.

Окрім цього, кілька інших показників виглядали ведмежими щодо біткойна. Наприклад, aSORP BTC став червоним, що свідчить про те, що більше інвесторів продають з прибутком. У середині бичачого ринку це може вказувати на вершину ринку.


Ваше портфоліо зелене? Перевірте Калькулятор прибутку Bitcoin


Більше того, його бінарний CDD також слідував подібній тенденції. Це означало, що рух довгострокових власників за останні 7 днів був вищим за середній.

Якщо вони були переміщені з метою продажу, це може мати негативний вплив. Враховуючи ці показники, не можна виключити можливість падіння ціни BTC.

Джерело: CryptoQuantSource link

Поділіться своєю знахідкою