Біткойн перевищив 41 тисячу доларів, оновлення Coinbase: новини про криптовалюту

Акції криптовалютной біржі Coinbase (МОНЕТА) у п’ятницю вранці зростають після оновлення від Оппенгеймера. Фірма підвищила рейтинг акцій Coinbase з Perform до Perform, встановивши цільову ціну в 160 доларів за акцію.

Bitcoin (BTC-USD) відновлюється вище $41 000 після падіння через тиждень були схвалені спотові біткойн ETF

Yahoo Finance Шона Сміт і Бред Сміт розібрати деталі.

Щоб отримати більше експертної інформації та останні дії на ринку, натисніть тут щоб переглянути цю повну серію Yahoo Finance Live.

Примітка редактора: цю статтю написав Ангел Сміт

Стенограма відео

БРЕД СМІТ: Акції Coinbase підвищуються завдяки тому, що Оппенгеймер покращує акції, щоб перевершити ефективність. І початкова цільова ціна становить 160 доларів за акцію. Аналітик, який стоїть за дзвінком, посилаючись на те, що Coinbase є сильнішим, ніж багато людей, сильніше, ніж багато хто думає. Вибачте. Ось ви дивитесь на цільову ціну 160 доларів США. Ми хвилину тому дивилися на акції.

І це насправді є підйомом для ширшого виду криптовалюти, а також імен криптовалютної торгівлі. Ми стежили за Марафоном. Це один із найпопулярніших тікерів на платформі “Yahoo Finance” сьогодні вранці. Перед ринком, приблизно за шість хвилин до початку торгів, а також біткойн. Можливо, ми можемо швидко поглянути на це, щоб побачити, як там справи. Тому що, зрештою, протягом цього тижня було багато хвилювань щодо того, чи зможемо ми зберегти цей рівень у 40 000. Зрештою ми повернулися до. А тепер перевищили його. Сьогодні ми також подорожчали на біткойни приблизно на 3%.

ШІНА СМІТ: так Звичайно, ми бачимо, як на ринки повертається певний оптимізм. Знову ж таки, розглядаючи це в перспективі, біткойн перебував під величезним тиском відтоді, як ми отримали це рішення від SEC. Багато думок про це, проте, частина оптимізму схвалення вже вкладена в ціну. Тож ми побачили трохи похолодання. І ви можете побачити, що це трохи відображено на біржовій діаграмі, яку ми зараз маємо на екрані.

Тож зараз ми перевищили рівень 41 000. Питання в тому, наскільки вище ми можемо піднятися? Чи можемо ми повернутися до рівня 46 000, 47 000, який ми бачили нещодавно? І знову ж таки, оскільки ми бачимо тут зростання ціни на біткойн, очевидно, що інші імена, такі як Coinbase, є одними з великих лідерів на сьогоднішньому ринку.

Але Оппенгеймер тут, у цьому оновленні Coinbase, називає низку каталізаторів. По-перше, перспектива більшого прибутку, а також покращення основ. Через це вони підвищують цільову ціну до 160. Приблизно на 40 доларів вище, ніж сьогодні.

Source link

Поділіться своєю любов'ю