Біткойн перевищив 70 000 доларів США вперше за 5 тижнів

СТАМБУЛ

У понеділок біткойн піднявся вище рівня $70 000 вперше за більш ніж п'ять тижнів.

Востаннє найбільша у світі криптовалюта перевищувала цей рівень 12 квітня.

Згідно з даними CoinMarketCap, веб-сайту для відстеження цін на цифрові активи, ціна біткойна перевищила це значення приблизно о 15:55 за східним часом (1955 за Гринвічем), тоді як о 16:16 за східним часом він торгувався приблизно на рівні 69 800 доларів США з щоденним приростом на 5,3%.

Ethereum, найбільший у світі альткойн за ринковою капіталізацією, зріс на значні 11,7%, досягнувши на той час 3440 доларів США. Ціни на інші альткойни щоденно зросли на 20%.

Вартість криптовалютного ринку становила 2,54 трильйона доларів із щоденним приростом на 6,23%, тоді як частка біткойна на ринку криптовалют, відома як домінування, становила 54,1%, а частка Ethereum – 16,2%.

1 травня біткойн впав нижче рівня $57 000 вперше за більш ніж два місяці, ставши найнижчим рівнем з 27 лютого.

Протягом цього періоду ринок криптовалюти пережив розпродаж, оскільки попит інвесторів на біткойни впав після його скорочення вдвічі минулого місяця, а колишній генеральний директор і співзасновник Binance був засуджений до чотирьох місяців ув’язнення.

Останній відскок криптовалют відбувся в понеділок після того, як споживча інфляція в США у квітні в середу знизилася порівняно з попереднім місяцем, підвищивши надії інвесторів на те, що Федеральна резервна система може почати знижувати процентні ставки цього вересня.

Більше того, за минулий тиждень біткойн-ETF або біржові фонди отримали приплив понад 940 мільйонів доларів США, що тепер становить понад 13 мільярдів доларів з початку цього року, згідно з даними компанії CoinShares, що займається ринком капіталу.


Веб-сайт агентства Anadolu містить лише частину новин, які пропонуються передплатникам у системі мовлення новин AA (HAS), і в узагальненому вигляді. Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб дізнатися про варіанти підписки.Source link

Поділіться своєю любов'ю