Біткойн перевищив позначку в 59 000 доларів, найвищий рівень з грудня 2021 року; Чому воно піднімається?

Біткойн пережив свій п'ятий день поспіль, наблизившись до позначки в 60 000 доларів у середу. Цей висхідний імпульс підживлювався надходженням у нові спотові біржові біткойн-продукти в США, що підвищило його на 39,7% протягом лютого. Якщо це збережеться, це стане найбільш значним місячним зростанням біткойна з грудня 2020 року.

Станом на останнє оновлення біткойн продемонстрував зростання на 4,4%, досягнувши $59 259, найвищого рівня з грудня 2021 року. Водночас ефір, ще одна провідна криптовалюта, зріс на 2,2% до $3320, досягнувши ще одного дворічного максимуму.

Інвесторів і трейдерів дедалі більше приваблює біткойн, особливо в очікуванні квітневого халвінгу. Ця подія є ключовим аспектом дизайну біткойнів, спрямованим на уповільнення випуску нових біткойнів в обіг.

26 лютого біткойн підскочив до найвищого рівня за понад два роки, досягнувши 57 000 доларів. За даними CoinDesk, криптовалюта зросла на 9 відсотків, ненадовго торкнувшись значної позначки в 57 000 доларів США вперше з листопада 2021 року. Однак згодом він знизився приблизно до рівня 56 500 доларів США.

За словами Захіла Суреша, генерального директора криптоінвестиційної платформи BitSave, біткойн зріс понад 200 відсотків від мінімумів у листопаді 2022 року після інциденту з FTX.

«Це зростання було в основному викликано інституційним розподілом і збільшенням участі роздрібної торгівлі за останні кілька місяців у зв’язку із застосуванням Bitcoin Spot ETF у США та майбутнім халвінгом Bitcoin», — сказав Суреш.

Крім того, він зазначив: «Минулого тижня інвестиційні продукти в цифрові активи отримали щотижневі надходження на загальну суму 598 мільйонів доларів США, за даними Coinshares, що відзначає четвертий тиждень поспіль. Минулого тижня біткойн зафіксував надходження 570 мільйонів доларів США, збільшивши надходження з початку року до 5,6 мільярда доларів».

Чому ціни на біткоіни ростуть?

«Біткойн наближається до нових річних максимумів завдяки підвищенню спотового попиту та імпульсу трейдерів, які займають позиції після тижня консолідації», — сказав Bloomberg Кріс Ньюхаус, аналітик DeFi Cumberland Labs.

Навіть з висхідним рухом ліквідації залишаються відносно помірними в поточній динаміці цін, оскільки довгі позиції з кредитним плечем швидко заповнюють порожнечу, залишену закритими короткими позиціями.

Ньюхаус підкреслив помітне зростання відкритого інтересу, що представляє непогашені контракти, для безстрокових ф’ючерсів на біткойн. Водночас короткі позиції зазнали тиску, щоб закритися на тлі нещодавнього зростання, можливо, в результаті появи на ринку нових довгих позицій.

(За матеріалами Reuters і Bloomberg)

Відкрийте світ переваг! Від змістовних інформаційних бюлетенів до відстеження акцій у реальному часі, екстрених новин і персоналізованої стрічки новин – усе це тут, на відстані одного кліка! Увійдіть зараз!

Зловити всіх Ділові новини, Новини ринку, Сенсація Події та Останні новини Оновлення Live Mint. Перевірте всі останні дії на Бюджет 2024 тут. Завантажити The Додаток Mint News щоб отримувати щоденні оновлення ринку.

більше
менше

Опубліковано: 28 лютого 2024 р., 14:49 за стандартним стандартним часом

Source link

Поділіться своєю знахідкою