Біткойн переживає найгірший день після краху FTX, оскільки криптовалюта втрачає 400 мільйонів доларів

Ілюстрація: Дадо Рувіч (Reuters)

Вартість біткойна впала нижче 61 000 доларів у середу вранці, впавши на 8% за останні 24 години після досягнення свого тижневого піку. Зниження є найбільшим падінням за день з тих пір Крах FTX у листопаді 2022 року. Інші криптовалюти також зазнали різкого падіння, знищивши 400 мільярдів доларів з криптовалютного ринку з моменту піку біткойна, згідно з даними веб-сайту відстеження криптовалют CoinMarketCap.

За останній тиждень вартість біткойна знизилася більш ніж на 13% після досягнення історичного максимуму в 73 737 доларів США 14 березня 2024 року. Ефір, друга за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, також зазнав зниження вартості майже на 17% за останні сім днів. Крім того, за останній тиждень вартість Cardano і Dogecoin знизилася на 20% і 22% відповідно.

Вплив відтоку спотових біткойн ETF

За останні кілька днів попит на спотові Bitcoin ETF різко знизився. ETF Grayscale (GBTC), наприклад, відбувся рекордний відтік у 643 мільйони доларів в понеділок. GBTC критикували за високий коефіцієнт витрат, тоді як інші спотові біткойн-ETF, такі як iShares Bitcoin Trust Blackrock і Wise Origin Bitcoin ETF Fidelity мають нульові комісії. Крім того, спотові ETF вчора зафіксували чистий відтік у розмірі 326 мільйонів доларів — найбільший в історії.

Усі погляди на ФРС

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл оголосить, чи будуть скориговані процентні ставки, і поділиться прогнозом Федерального комітету з відкритих ринків (FOMC) щодо економіки наприкінці сьогоднішнього засідання. Можливо, майбутня зустріч FOMC може принести трохи хвилювання на ринок криптовалют.

Більше новин про біткойни та криптовалюти

Раптове падіння біткойна тягне за собою криптоакції, такі як Coinbase — і навіть Tesla

Збанкрутіла криптокомпанія Genesis заплатить SEC 21 мільйон доларів за свою програму кредитування

Біткойн впав аж до 63 000 доларів. Чи це лише невдача перед великим стрибком?Source link

Поділіться своєю любов'ю