Біткойн піднявся до нового рекорду, оскільки основні гроші перетікають у криптовалюту


Нью-Йорк
CNN

Біткойн підскочив до свого історичного максимуму понеділок, позбувшись більш ніж дворічної колії, яка поставила під сумнів майбутнє всієї крипто-екосистеми.

Біткойн, перша в світі і безсумнівно найбільша цифрова валюта, торгувався за 68 791 долар, перевищивши попередній рекорд у 68 789 доларів був досягнутий 10 листопада 2021 року.

За останні кілька місяців, ралі біткойна було підштовхнуто схваленням регулюючими органами США біржових фондів, прив’язаних до цифрових активів, що створило можливість більш традиційним інвесторам включити біткойн у свої портфелі.

Це схвалення потребувало років лобіювання криптокомпаній і було надано лише неохоче Комісією з цінних паперів і бірж після того, як суд постановив, що причини відхилення заявок на біткойн ETF, наведені регулятором, були «довільними та примхливими».

Перші 11 «спотових» біткойн ETF, які відстежують ринкову ціну активу в реальному часі, були запущені в січні.

Згідно з даними, лише через місяць ETF спровокували чисті нові потоки на суму понад 4,2 мільярда доларів США. Bloomberg.

ETF — це інвестиційні інструменти, які відстежують кошик активів, але торгуються як акції. Частково привабливість біткойн-ETF полягає в тому, що інвестори можуть отримати доступ до біткойнів через свою звичайну брокерську компанію замість того, щоб створювати цифровий гаманець через біржу криптовалют.

Біткойн є лідером для ширшої криптоіндустрії вартістю 2 трильйони доларів США, чия репутація була підірвана низкою негативних подій, які зробили заголовки: гучні банкрутства бірж і кредиторів, нестабільні коливання цін і переслідування Сема Бенкмана-Фрідаколишньої криптовалютної знаменитості, якого в листопаді було засуджено за крадіжку мільярдів доларів у клієнтів на його біржі FTX, яка зазнала краху наприкінці 2022 року.

За даними CoinMarketCap, біткойн, на який припадає більше половини всіх криптовалют в обігу, за останні 12 місяців виріс більш ніж на 200%.

Ралі біткойнів також підігрівають вірні криптовалюти, які очікують ще більшого зростання цієї весни після події відомий як «половина». Приблизно кожні чотири роки кількість біткойнів, що надходять в обіг, скорочується вдвічі — це вбудована функція криптовалюти, яка за своєю конструкцією обмежена. Оскільки біткойн наближається до дефіциту, очікується, що вартість зростатиме.

Source link

Поділіться своєю любов'ю