Біткойн стимулює приплив цифрових активів уперше за 6 тижнів: звіт

Відповідно до останнього щотижневого звіту про рух фондів цифрових активів від європейської компанії з управління цифровими активами CoinShares, вперше за шість тижнів з 22 по 28 вересня спостерігався приплив.

Bitcoin (BTC), пов’язані з інвестиційними продуктами, були найбільшими виграшами, з надходженнями в розмірі 20,4 мільйона доларів США за тиждень.

Солана (SOL) надходження інвестиційних продуктів посіли друге місце з 5 мільйонами доларів США як єдиний інший актив, який продемонстрував надходження. Згідно з CoinShares, це його 27-й тиждень надходжень і лише чотири тижні відтоків у 2023 році, що робить його «найулюбленішим альткойном цього року».

З іншого боку, Ефір (ETH) продуктів відтік на суму 1,5 млн дол. Це знаменує собою сьомий тиждень поспіль відтоків і, за даними CoinShares, зміцнює свій статус «найменш улюбленого альткойна».

пов’язані: CoinShares каже, що США не відстають у прийнятті та регулюванні криптовалюти

Потоки для інших інвестиційних продуктів альткойнів, включаючи XRP (XRP) — які спостерігали більше надходжень, ніж Solana протягом попереднього тижня — були негативними та мінімальними.

Аналітики CoinShares приписується відсутність руху альткойнів разом із руйнівним імпульсом біткойна до поєднання факторів:

«Ми вважаємо, що надходження коштів є реакцією на поєднання позитивної цінової динаміки, побоювань щодо цін на державний борг США та нещодавнього болота з державним фінансуванням».

Болото, на яке посилається CoinShares, включає тривають переговори щодо фінансування уряду США. Раніше в циклі попереднього тижня побоювання щодо застою в законопроекті про фінансування призвели до прогнозів, що уряд США припинить роботу 2 жовтня.

Однак зусилля лідерів Сенату в останню хвилину дозволили прийняти тимчасовий проміжок, який забезпечує фінансування до 17 листопада. Чи зможуть Конгрес і президент домовитися про фінансування уряду після закінчення терміну дії поточного заходу, ще невідомо.

Географічно Німеччина, Канада та Швейцарія лідирували в рейтингу за тиждень із надходженнями інвестиційних продуктів у цифрові активи на суму 17,7 млн ​​доларів США, 17,2 млн доларів США та 7,4 млн доларів США відповідно. Метафорично кажучи, Австралія та Франція утримували лінію: 100 000 доларів для першої та нуль для другої.

Сполучені Штати, однак, зареєстрували 18,5 мільйонів доларів відтоку, а Швеція та Бразилія наслідували їхній приклад із 1,8 мільйонами та 900 000 доларів відповідно.