Біткойн тримається стабільно після завершення четвертого в історії халвінгу

У п’ятницю біткойн завершив свій четвертий в історії «хавлінг» з цінами на найбільша в світі криптовалюта залишаючись відносно стабільним протягом вихідних після події.

Ціни біткоіни, які нещодавно досягли історичного максимуму в 73 803 долари в середині березня, становили близько 64 036 доларів до зменшення вдвічі, яке відбулося після 20:00 за східним часом у п'ятницю. Ціни впали на 0,47% до 63 747 доларів США відразу після вдвічі, а потім піднялися на вихідних приблизно до 65 000 доларів у неділю.

Халвінг змінює швидкість, з якою створюються нові біткойни, і був включений у код біткойна на початку його створення псевдонімним творцем криптовалюти Сатоші Накамото, який обмежив загальну пропозицію біткойнів 21 мільйоном токенів.

Коли відбувається халвінг, винагорода, отримана майнерами криптовалюти за створення нових токенів, скорочується вдвічі, що робить для них дорожчим введення нових біткойнів в обіг.

ЗІРКА UFC РЕНАТО МОЙКАНО РАДИТЬСЯ НА БІТКОЙН ЯК НА ЗАХИСТ ВІД «ДЕРЖАВИ-ТИРАНА» ІНФЛЯЦІЇ

Bitcoin Cash

Останній халвінг біткойнів відбувся в п’ятницю, що скорочує вдвічі винагороди для майнерів біткойнів, які створюють нові токени.

Зменшення наполовину відбуваються приблизно кожні чотири роки, причому попередні половини відбувалися в 2012, 2016 і 2020 роках. Деякі шанувальники криптовалюти вказують на підвищення цін, яке відбулося після уполовинення, як на ознаку того, що його ціна зросте після останнього уполовинення, хоча аналітики налаштовані скептично.

ЧИТАЙТЕ В ДОДАТКУ FOX BUSINESS

«Ми не очікуємо підвищення ціни біткойна після зниження вдвічі, оскільки ціна вже була врахована», — написали цього тижня аналітики JP Morgan. Вони сказали, що очікують, що ціна біткойна впаде після халвінгу, тому що він був «перекуплений», а інвестиції венчурного капіталу в криптоіндустрію були «пригнічені» цього року.

Зростання біткойна до історичного максимуму минулого місяця відбулося після того, як криптовалюта витратила більшу частину 2023 року на відновлення після драматичного падіння 2022 року, коли криптовалютні ринки були збурені крахом FTX Сема Бенкмана-Фріда біржа криптовалют. У листопаді 2021 року біткойн досяг рекордного на той час рівня в 67 802 доларів, а потім опустився нижче 17 002 доларів протягом більшої частини листопада та грудня 2022 року.

СЕМ БАНКМЕН-ФРІД ПОДАЄ АПЕЛЯЦІЮ НА ЗАСУДЖЕННЯ ТА ВИРОК

Bitcoin і двійковий кодБіткойн і двійковий код

Ціни на біткойни відновилися майже до історичних максимумів після падіння у 2022 році.

Фінансові регулятори давно попереджали, що біткойн є активом високого ризику, який має обмежене використання в реальному світі, хоча більше регуляторних органів схвалили торгові продукти, пов’язані з біткойнами.

The Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) у січні схвалив низку спотових біткойн-біржових фондів (ETF), які розширили доступ інвесторів до криптовалюти, не вимагаючи від них купувати токени через криптобіржу.

БІТКОЙН-ETF ВДИВ НАВІТЬ ЛАРРІ ФІНКА З BLACKROCK

Цифровий актив біткойн.Цифровий актив біткойн.

У січні SEC схвалила кілька спотових біткойн ETF.

Спот-біткойн ETF дозволяють інвесторам ефективно відстежувати ціну криптовалюти та інвестувати в актив, купуючи ETF через свій брокерський рахунок.

Серед схвалених біткойн-ETF є ARK/21Shares (тикер ARKB), Bitwise (BITB), BlackRock (IBIT), Fidelity (FBTC), Franklin Templeton (EZBC), Grayscale (GBTC), Invesco/Galaxy Digital. (BTCO), Valkyrie (BRRR), VanEck (HODL) і WisdomTree (BTCW).

Ціни на біткойн протягом останніх тижнів залишалися відносно стабільними після того, як у березні досягли нового рекорду на тлі підвищеної геополітичної напруженості та очікувань, що центральні банки довше підтримуватимуть високі процентні ставки. стійка інфляція.

У цьому звіті взяли участь Сюзанна О'Галлоран з FOX Business і Reuters.

Джерело оригіналу статті: Біткойн тримається стабільно після завершення четвертого в історії халвінгу

Source link

Поділіться своєю любов'ю