Біткойн тримається вище 28 000 доларів, оскільки валютні резерви досягли багаторічного мінімуму

Ринки
• 18 жовтня 2023 р., 16:20 EDT

Опубліковано 1 хвилиною раніше на

Згідно з онлайн-аналітикою, біткойн стабільно тримався вище 28 000 доларів США в середу, оскільки пропозиція цифрового активу на біржах впала до багаторічного мінімуму.

CryptoQuant даних показав, що Починаючи з минулої п’ятниці, понад 33 500 BTC було переміщено з бірж у холодне сховище, а резерви обміну біткойнами зараз знаходяться на найнижчому рівні за останні роки. Значний відтік знижує пропозицію ліквідних коштів і свідчить про те, що довгострокові власники роблять ставку на зростання цін у майбутньому.

Аналітики роблять позитивний прогноз

На думку аналітиків CryptoQuant, це зростання ціни може статися після можливого схвалення спотового біткойн ETF. Фірма з аналізу блокчейнів заявила, що схвалення Комісії з цінних паперів і бірж додасть близько 1 трильйона доларів до ринкової капіталізації криптовалюти. CoinDesk звіт. Якби ETF було схвалено, біткойн міг би стати активом на 900 мільярдів доларів, а весь ринок криптовалюти міг би збільшитися на 1 трильйон доларів, заявив CryptoQuant.

Згідно зі звітом, було зазначено, що якби менеджери фондів, які подали заявки на реєстрацію біткойн-ETF, виділили лише 1% своїх активів під управлінням цим ETF, це теоретично могло б підвищити ціну біткойна до діапазону від 50 000 до 73 000 доларів США. .

«Ларрі Фінка коментарі припущення, що зміни цін на біткойни були втечею в бік якості, також, ймовірно, підвищили настрої щодо цього активу», – сказав The Block керівник відділу досліджень CoinShares Джеймс Баттерфілл.

Згідно з даними, найбільший у світі цифровий актив за ринковою капіталізацією зріс на 6,1% за минулий тиждень, змінивши власника на 28 308 доларів США о 15:50 за східним часом. CoinGecko.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю