Біткойн у квітні 2024 року: все, що вам потрібно знати про подію та вплив халвінгу | Новини на ринках

Лише через кілька днів після так званого «халвінгу» криптовалюта станом на 09:00 за стандартним стандартним часом у понеділок котирувалась на рівні 65 125 доларів США. Максимальна пропозиція для біткойнів залишається обмеженою на рівні 21 мільйона, тоді як поточна пропозиція в обігу становила 19,69 мільйона, таким чином лежачи в основі обмеженого простору для нових біткойнів.

Крипто-ентузіасти та інвестори з нетерпінням чекали цього моменту, який історично спровокував бурхливе зростання після цієї події. Однак аналітики вважають, що ще зарано говорити про те, як розвиватиметься ринок у найближчі кілька тижнів.

За цей календарний рік біткойн зріс на 54 відсотки, а за останні 52 тижні зріс на 136 відсотків. Поточна ринкова капіталізація Bitcoin становить 1,28 трильйона доларів.


Ось чому всі говорять про біткойни

У п’ятницю відбулася довгоочікувана «подія халвінгу» для біткойна, після якої криптовалюта торгувалась на стабільній ноті близько 63 000 доларів. Під час п’ятничного халвінгу курс нових біткойнів, створених приблизно кожні 10 хвилин, становив 3,125.


Що таке «подія халвінгу» для біткойна?

Подія «Халвінг» відбувається приблизно кожні чотири роки або після перевірки 21 мільйона токенів. Це зроблено для того, щоб обмежити пропозицію в 21 мільйон токенів. Він існує з моменту створення, розроблений його творцем Сатоші Накамото.

Минулої п’ятниці відбулася четверта подібна «подія халвінгу» в історії Bitcoin, яка була запущена в січні 2009 року.


Що сталося після попереднього Хавлінгу?

Історична тенденція показує, що в минулому біткойни зафіксували розумний приріст після «події Халвінгу».

Після халвінгу в травні 2020 року вартість біткойна зросла на 12 відсотків за наступний тиждень і на 659 відсотків за наступні 12 місяців.

У липні 2016 року біткойн піднявся на 1,3 відсотка вже наступного тижня після «події переполовинення», а потім різко впав, а потім різко піднявся.

Регулятори ринку неодноразово попереджали, що біткойн є спекулятивним ринком, який керується ажіотажем і завдає шкоди інвесторам.

Експерти також стверджують, що сам по собі «подія Халвінгу» не може бути єдиною причиною подальшого зростання цін.

У звітах із посиланням на аналітиків JPMorgan і Deutsche Bank стверджується, що вплив «події Халвінгу» був здебільшого обумовлений, і навряд чи буде значний висхідний рух після цього.

У поточному ринковому сценарії аналітики вважають, що триваюча геополітична криза, високі ставки ФРС і майбутні президентські вибори в США можуть вплинути на настрої ринку в майбутньому.Перша публікація: 22 квітня 2024 | 10:49 ранку IST

Source link

Поділіться своєю любов'ю