Комісії за транзакції з біткойнами різко впали після рекордно високого рівня в день халвінгу

Комісії за транзакції біткойн стрімко впали після рекордно високого рівня в день халвінгу

Bitcoin (BTC) комісії за транзакції зазнали значного падіння лише через день після досягнення середнього максимуму за весь час у 128 доларів 20 квітня, що збіглося з четвертим халвінгом біткойна. Станом на 21 квітня середні комісії за транзакції з біткойнами середнього пріоритету становлять впав до 10 доларів США. Попереднього дня біткойн зібрав 78,3 мільйона доларів США, перевершивши Ethereum більш ніж у 24 рази. Халвінг-блок біткойна на висоті 840 000, який показав дивовижну суму 37,7 біткойна (2,4 мільйона доларів), сплачену біткойн-майнеру ViaBTC.

Високий попит на блоці 840 000 був викликаний ентузіастами мемкойнів і невзаємозамінних токенів (NFT), які змагалися за вписування та гравіювання рідкісних сатоші за допомогою нещодавно запущеного протоколу Runes, стандарту токенів, запровадженого в блоці вдвічі. Блок містив загалом 3050 транзакцій, що призвело до того, що середня плата користувача становила трохи менше 800 доларів США.

Хоча підвищені комісії за блокування зберігалися приблизно до блоку 840 200, з тих пір вони впали приблизно до 1-2 біткойнів, як повідомляє mempool.space. Це зниження відбулося одночасно з падінням середньої комісії за блокування нижче зниженої субсидії на блокування в 3,125 біткойна після події вдвічі, яка зменшила субсидію з 6,25 біткойна.

Цікаво, що з 15 по 20 квітня комісії за транзакції біткойнів перевищували комісії з Ethereum протягом шести днів поспіль, а середня комісія за 7 днів зараз становить 17,8 мільйона доларів. Згідно з даними CoinMarketCap, незважаючи на різке зростання комісій за транзакції та ажіотаж навколо подій, пов’язаних із зменшенням рун, ціна біткойна залишилася відносно стабільною, підвищившись на 1,16% за останні 24 години до 65 926 доларів США.

Source link

Поділіться своєю любов'ю