Біткойн усе ще в мінусі, оскільки ФРС налаштований песимізм, а продаж майнерів BTC продовжується

Біткойн впав нижче 65 000 доларів США до найнижчої ціни за місяць, тоді як нещодавно запущений токен zkSync найбільше програв у топ-100 монет за ринковою капіталізацією.

Загальна ринкова капіталізація всього криптовалютного простору впала з $2,55 трильйона до 2,48 трильйона доларівзменшившись на 2,5%, за даними CoinGecko.

Провідна криптовалюта Bitcoin впала 64 548 доларів США за останні 24 години, таким чином зафіксувавши найнижчий рівень за останній місяць. Минулого тижня біткойн впав до 65 240 доларів після довгострокових цін 150 мільйонів доларів були ліквідовані. Але станом на ранок вівторка Ціна біткойна стабілізувався біля позначки 65 600 доларів США.

Крипто-важковаговики, такі як Ethereum, BNB і Solana, помітили спад 3%, 1,5%і 5%відповідно.

XRP і Ondo були єдиними монетами в топ-100, які протистояли тренду і зареєстрували зростання на 2,5% і 2,2%відповідно.

Нещодавно запущено Токен zkSync (ZK) був найгіршим серед топ-100 монет. Він побачив спад 26% за останні 24 години.

Минулого тижня інституційні інвестори були чистими продавцями інституційних криптопродуктів, оскільки біткойн ETF став свідком чистого відтоку в розмірі 621 мільйон доларів. Ця тенденція продовжилася вчора, коли чистий відтік від спотових біткойн-ETF у США торкнувся 145,9 мільйонів доларів вчора, за даними компанії з управління інвестиціями Farside Investors.

Основною причиною відсутності довіри з боку інституцій є все більш агресивна позиція Федерального резерву. На початку року точкова графіка вказувала на три зниження ставок. Але останнє засідання FOMC показало, що комітет тепер розраховує зробити лише одне зниження ставки.

Потім у неділю президент Федеральної резервної системи Міннеаполіса Ніл Кашкарі заявив, що ФРС може не знижувати ставки до Грудень— що ще більше зіпсувало настрій на ринку. Згідно з даними CME FedWatch Tool, до цього моменту інвестори здавалися оптимістичними щодо того, що ФРС знизить ставки у вересні.

Джерело: CME FedWatch Tool

Досягнуто ліквідації криптовалюти 500 мільйонів доларів за останні 24 години, причому переважна більшість — 432 мільйони доларів США — припадає на довгі позиції, які були змушені ліквідувати.

Хоча певний оптимізм є. Записка Wintermute Trading Desk, надіслана з Розшифрувати сказав, що спадний тренд на ринку може тривати недовго.

«Поточні ведмежі настрої можуть бути недовгими, оскільки глобальні центральні банки, такі як Банк Канади та Європейський центральний банк, уже ініціювали зниження ставок, що свідчить про глобальний зсув у бік пом’якшення монетарної політики», – написала фірма.

Однак у записці також говориться, що майнери біткойнів ще не закінчили продаж їхні авуари BTC для фінансування своїх операцій або оновлення свого обладнання. Після запуску Runes під час недавньої події, пов’язаної з удвоєнням біткойнів, майнери відчули ненадовге підвищення прибутковості. Але останнім часом інтерес до рун зменшується.

Можливість погашення кредиторів Mt. Gox є додатковою причиною для занепокоєння, додає Wintermute у своїй примітці. Це може наповнити ринок 137 980 BTC, вартістю приблизно 9,04 мільярда доларів на момент написання статті. Аналітики кажуть, що це, ймовірно, створить раптовий поштовх продажів.

Редаговано Стейсі Елліотт.

Щоденний підсумок Інформаційний бюлетень

Починайте кожен день із головних новин прямо зараз, а також оригінальних функцій, подкастів, відео тощо.

Source link

Поділіться своєю любов'ю