Біткойн впав на 1,3% після звіту про зайнятість у США

Біткойн впав на 1,3% за годину до 21:30 у Гонконзі до 27 369 доларів США після Звіт про роботу в США реліз. Найбільша економіка світу додала 336 000 нових робочих місць у вересні, що значно перевищило попередні очікування у 170 000 і підігріває занепокоєння щодо того, що процентні ставки залишатимуться високими протягом тривалого періоду часу.

Біткойн торгувався нижче 30 000 доларів США з липня після різкого перевищення позначки після серії заявок на біржові фонди, що торгуються на біткойнах, від деяких найбільших у світі менеджерів активів, у тому числі BlackRock і Вірність.

Надії на те, що Комісія з цінних паперів і бірж США дасть дозвіл спотовому біткойн ETF, ще більше підкріпилися Grayscale Invesment’s юридична перемога в серп. Суд став на бік фірми, оскаржуючи відхилення SEC заявки керуючого фондом на перетворення його біткойн-фонду в ETF.

Але цього тижня фінансові продукти, засновані на Ethereum, вкрали шоу.

Ф’ючерси ETF на ефір Bitwise запущений у понеділок разом із сімома іншими ефірними ETF від компаній, включаючи Valkyrie, VanEck, ProShares і VolShares. Ефір ненадовго піднявся до тижневого максимуму в 1736 доларів США в понеділок, перш ніж втратити психологічну позначку в 1700 доларів США в той же день. Станом на 21:30 у Гонконзі друга за величиною криптовалюта в світі торгувалась за 1621 долар США, знизившись на 0,8% протягом години після звіту про зайнятість у США.

Дивіться пов’язану статтю: ІТ-директор Valkyrie очікує схвалення спотового біткойн ETF у США у другому кварталі 2024 року

«Схвалення нещодавніх ETF Ether формально свідчить про те, що Ether, як і Bitcoin, не є цінним папером згідно із законодавством США. Ця класифікація, не пов’язана з безпекою, допоможе збільшити інституційні та роздрібні інвестиційні потоки», – сказав Коллін Вудворд, юрист Web3 і президент компанії StealthTest, яка займається програмним забезпеченням Web3. Форкаст.

«Перший спотовий Bitcoin ETF [in the U.S.] є неминучим. Це лише питання часу, і це схвалення фактично прокладає шлях для більшої кількості Ether ETF, включаючи можливий спотовий Ether ETF», – додав Вудворд.

Біткойн також виріс до майже п’ятитижневого максимуму в 28 434 доларів США в понеділок після запуску Ether ETF, набравши 4,12% перед падінням до позначки 27 500 доларів США у вівторок.

Дивіться пов’язану статтю: Творці NFT шукають альтернативи після того, як OpenSea скоротить роялті

Наступного тижня: чи зростуть ціни на біткойни протягом Uptober?

Криптотрейдери часто називають жовтень «Uptober», посилаючись на високу історичну ефективність біткойна протягом місяця, зокрема встановлення нових рекордів у жовтні 2017 та 2020 років.

Очікується, що наступного тижня США опублікують дані про індекс споживчих цін за вересень. Показник інфляції часто використовується аналітиками ринку для прогнозування позиції Федерального резерву щодо процентних ставок.

Кадан Штадельманн, головний технічний директор компанії Komodo з розробки інфраструктури блокчейнів, сказав, що довіра до біткойна як засобу захисту від інфляції зростає, а також зростає інтерес інвесторів до цього активу.

Дивіться пов’язану статтю: CMCC Global збирає 100 мільйонів доларів США для запуску фонду Hong Kong Web3

Source link

Поділіться своєю любов'ю